Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська
КИЇВ. Освітяни та представники релігійних організацій обговорили визнання державою дипломів про вищу духовну освіту
30 June 2011 13:00

У середу, 29 червня 2011 року, в приміщенні Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України відбулась робоча зустріч заступника міністра освіти і науки, молоді та спорту України з представниками Церков та релігійних організацій в Україні.

Від МОН МС України у зустрічі взяли участь заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту України Борис Михайлович Жебрівський та директор Департаменту вищої атестаційної комісії Віктор Дмитрович Бондаренко, від Української Православної Церкви – архімандрит Віктор (Бедь), Уповноважений Української Православної Церкви з питань вищої освіти і науки.

Під час зустрічі обговорено питання підготовки вчителів для викладання християнської етики та визнання державою дипломів про вищу духовну освіту і наукових ступенів, вчених звань присвоєних духовними навчальними закладами.

В ході обговорення цих питань виступив архімандрит Віктор (Бедь), Уповноважений Української Православної Церкви з питань вищої освіти і науки. В своєму виступі архімандрит Віктор (Бедь) передав вітання та благословення всім учасникам зібрання від Блаженнішого Митрополита Володимира та виклав позицію УПЦ щодо питання про необхідність визнання державою дипломів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання духовних навчальних закладів Церков.

Також архімандрит Віктор (Бедь) звернув увагу на необхідність внесення змін до діючого законодавства України в частині надання права Церквам на заснування дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів та вищих навчальних закладів освіти (що нині державою не допускається).

Від УПЦ архімандрит Віктор (Бедь) вніс пропозицію створити спільну робочу групу за участю уповноважених представників Церков та Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України для підготовки пропозицій щодо законодавчого врегулювання вищезазначених питань.

Прес-служба УУБА-КаУ


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Освітяни та представники релігійних організацій обговорили визнання державою дипломів про вищу духовну освіту

Уповноважений Української Православної Церкви з питань вищої освіти і науки архімандрит Віктор (Бедь) ініціював сворення робочої групи для підготовки законодавчого врегулювання цих питань.Рубрики: Події на часі | Київська | Церква і освіта |

1814 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Архімандрит Віктор (Бедь) |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru