Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » КиївськаКИЇВ. Новий випуск радіопрограми «Православіє в Україні» за 16.11.12 – вже на нашому порталі
19 November 2012 13:16

Минулої п’ятниці, 16 листопада, вийшов черговий випуск радіопрограми «Православіє в Україні». Пропонуємо нашим читачам on-line версію програми.

Тож, у цьому випуску:

– Визначна святиня – Плащаниця Божої Матері ще на тиждень залишатиметься в Україні;

- Ладижинський дитячий будинок – наш іспит на чуйність під час Різдвяного посту - Саме для цього закладу збиратиме кошти ІІІ Благодійний Ярмарок «Від Миколая до Різдва».

- Тривожні тенденції нашого часу, хоча і знаходяться за межами церковної огорожі, хвилюють не лише секулярне суспільство. Церковна громада також живе у просторі, наскрізь пронизаному інформаційними потоками, тому не може не реагувати на зухвалі історії. Одна з них – про «караванського стрільця». Про спотворене розуміння добра і зла, а зрештою розуміння життя і смерті ми поспілкувалися з протоієреєм Георгієм Коваленком, главою Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ.

Не пропустіть найцікавіше!

***

Нагадаємо, радіопрограма «Православіє в Україні» – спільний проект Першого каналу Українського радіо та Української Православної Церкви, створеного Синодальним інформаційно-просвітницьким відділом УПЦ та колективом Інтернет-порталу «Православіє в Україні» за благословення Блаженнішого Митрополита Володимира. Ведучий – диякон Микола Лисенко.

Нагадаємо, програма виходить щоп’ятниці на хвилях Українського радіо о 21.15, а всі випуски радіоогляду завжди можна прослухати на порталі «Православіє в Україні».

Прослухати радіопрограму «Православіє в Україні» за 16.11.12 р.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Новий випуск радіопрограми «Православіє в Україні» за 16.11.12 – вже на нашому порталі

Для кого збиратиме кошти ІІІ Благодійний ярмарок «Від Миколая до Різдва», визначна святиня – Плащаниця Пресвятої Богородиці з Єрусалима – ще на тиждень залишається в Україні – дізнайтеся більше з випуску.Рубрики: Події на часі | Київська |

1123 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Радиопроект "Православие в Украине" |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru