Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська

2 фото

1

2


КИЇВ. Насельника Києво-Печерської Лаври та намісника криворізького Свято-Володимирського монастиря — висвячено в єпископів
20 June 2011 09:39

У неділю, 19 червня, у день Всіх святих, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир очолив Божественну літургію на площі біля Всесвятського храму на місті будівництва Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового УПЦ, як повідомляє офіційний сайт УПЦ.

За  богослужінням собор архієреїв, згідно з рішенням Священного Синоду УПЦ від 14 червня, висвятив  у  сан єпископа з титулом «Кременчуцький і Лубенський» — намісника Свято-Володимирського монастиря міста Кривий Ріг архімандрита Миколая (Капустіна).

Після відправи Блаженніший Митрополит Володимир звернувся до висвяченого єпископа зі словом настанови та вручив йому архієрейський жезл, після чого, владика Миколай благословив вірян першим архієрейським благословенням.

Також Первосвятитель привітав вірян із днем Всіх святих та храмовим святом.

А в суботу, 18 червня, за  богослужінням у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври собор архієреїв висвятив  у  сан єпископа насельника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архімандрита Діонісія (Константинова). Новорукопокладений архієрей носитиме титул «Шепетівський і Славутський».

Також під час Літургії Архіпастир висвятив у священника викладача Київської духовної академії диякона Ігоря Базаринського.

Після відправи Блаженніший Митрополит Володимир звернувся до висвяченого єпископа зі словом настанови та вручив йому архієрейський жезл.

***

Єпископ  Миколай (Капустін), народився 6 вересня 1977 р. у м. Севастополі.
У 1997 році був прийнятий у Свято-Володимирський чоловічий монастир м. Кривий Ріг. Через рік  прийняв чернечий постриг з ім'ям Миколай, на честь святителя Миколая Мир Лікійського. Того ж року висвячений у ієродиякона, а згодом і в ієромонаха. Духовну освіту отримав у Київській духовній академії і семінарії. У 2005 році  рішенням Священного Синоду УПЦ був призначений намісником Святого священномученика Володимира чоловічого монастиря м. Кривий Ріг. 2007-го возведений у сан архімандрита. 14 червня 2011 року Синодом Української Православної Церкви обраний  єпископом Кременчуцьким і Лубенським.

Єпископ Діонісій (Константинов Дмитро Олексійович) народився 7 липня 1960 р. в м.Чадир-Лунга (Молдова) в сім'ї робітників.

Духовну освіту здобув в Одеській духовній семінарії та Київській духовній академії. У 1995 році висвячений у сан диякона, у  1997-му -  у  священика. 1996 року пострижений в мантію з ім'ям Діонісій на честь преподобного Діонісія, затворника Печерського. Того ж року призначений завідувачем Канцелярією Київської Митрополії. До дня Святої Пасхи 2000 року возведений у сан архімандрита.  У 2003 році звільнений з посади завідувача Канцелярією Київської Митрополії та зарахований до числа братії Києво-Печерської Лаври. У тому ж році призначений заступником Голови Синодального відділу УПЦ у справах монастирів. Рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви від 14 червня 2011 обраний єпископом Шепетівським і Славутським.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

Єпископ Кременчуцький і Лубенський МиколайКИЇВ. Насельника Києво-Печерської Лаври та намісника криворізького Свято-Володимирського монастиря — висвячено в єпископів

Відтепер архімандрит Діонісій (Константинов) єпископ Шепетівський і Славутський, а архімандрит Миколай (Капустін) – Кременчуцький і Лубенський.Рубрики: Події на часі | Київська | Кременчуцька | Церковні хроніки | Шепетівська |

2787 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Священний Синод УПЦ | Блаженніший Митрополит Володимир | Епископ Николай (Капустин) | Епископ Дионисий (Константинов) |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru