Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » КиївськаКИЇВ. Сьогодні відкрились п’яті Покровські читання
23 October 2012 12:07

Сьогодні, 23 жовтня, в актовому залі Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Т.Шевченка відкрились V Покровські міжнародні місіонерсько-просвітницькі читання.

Цього року читання, в яких беруть участь близько 800 учасників з України, Росії, Білорусі, Великобританії, Німеччини, Італії, Франції та Польщі, присвячені 20-річчю Предстоятельського служіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира та 10-річчю створення Синодального відділу релігійної освіти, катехізації та місіонерства.

Протягом трьох днів разом працюватимуть та обговорюватимуть освітянсько-просвітницькі проблеми сьогодення викладачі та студенти духовних шкіл, голови та співробітники відділів і комісій Української Православної Церкви, академіки, вчені науково-дослідних інститутів, професори і викладачі, студенти світських вузів і вчителі шкіл.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ ЧИТАНЬ-2012:

Секція 1: Досвід християнської святості та його місце в розвитку вітчизняної педагогіки.

Секція 2: Сім'я та молодь – поле діяльності церковної місії.

Секція 3: Сучасна недільна школа: перспективи розвитку.

Секція 4: Церква і медицина: служіння любові.

Секція 5: Простір філософії і світ Божий.

Круглий стіл: Православні освітні проекти та перспектива їх розвитку в сучасному світі.

24 жовтня о 10.00 розпочнеться робота в секціях за вказаними вище напрямками на базі Гуманітарного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка (вул. Маршала Тимошенка, 13-Б, ст. метро «Оболонь», «Мінська»).

25 жовтня о 10.00 – заключне пленарне засідання та урочисте закриття Читань (на базі Гуманітарного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка).

Анкети учасників та заявки на виступи просимо надсилати до 15 жовтня 2012 року.

За підсумками роботу форуму буде видано традиційну збірку наукових праць. Якщо Ви бажаєте виступити з доповіддю або повідомленням, просимо надсилати тези в електронному вигляді на нашу електронну адресу або факсом. По прибутті на Читання електронний текст доповіді слід передати до Оргкомітету (в разі, якщо текст доповіді чи повідомлення буде подано лише в друкованому варіанті, його не буде надруковано у збірці наукових праць!).

Організаційний комітет забезпечує учасників Читань щоденним обідом. Проживання та проїзд — коштом учасників або організації, яка їх направляє.

Адреса для листування: 01015, Україна, м. Київ-15, вул. Лаврська, 15, корпус 70-А, Місіонерський відділ (з обов'язковою приміткою «V Покровські читання»).

Електронна адреса: pokrov2012@i.ua

Факс: +38 044 280 48 59

Довідки за телефоном: +38 044 255 12 34 та +38 044 280 48 59


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Сьогодні відкрились п’яті Покровські читання

Цього року читання, в яких беруть участь близько 800 учасників, присвячені 20-річчю Предстоятельського служіння Блаженнішого Митрополита Володимира та 10-річчю створення Синодального відділу релігійної освіти, катехізації та місіонерства.Рубрики: Новина дня | Події на часі | Київська | Місіонерство |

1837 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Покровські міжнародні читання |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru