Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » КиївськаКИЇВ. Костянтин Сігов став кавалером ордену «За інтелектуальну відвагу»
21 December 2012 11:49

Минулої суботи, 15 грудня, директор видавництва «Дух і літера», керівник Центру Європейських гуманітарних досліджень Національного університету «Києво-Могилянська академія», науковець і громадський діяч Костянтин Сігов був нагороджений орденом «За інтелектуальну відвагу», який щороку присуджує Капітула незалежного культурологічного часопису «Ї».

Церемонія нагородження Кавалерів ордену «Ї» «За інтелектуальну відвагу» відбулася у Львівському палаці Потоцьких. Костянтин Сігов був відзначений за незмінну інтелектуальну й творчу поставу безвідносно до змін політичних режимів і кон’юктур.

Також цьогоріч, за визначенням журі, орденом «Ї» за інтелектуальну мужність у розвитку модерної музичної культури України удостоєна композитор з Одеси Кармелла Цепколенко (фундаторка та Голова правління Міжнародної громадської організації Асоція Нова музика, організатор фестивалів «Мандрівна академія музики», «Prima Vista»).  Кавалером ордену «Ї» за 2012 рік став український журналіст, керівник телеканалу TBi, новообраний народний депутат України Микола Княжицький.

Серед нагороджених інтелектуалів – філософ Мирослав Попович, поетка Емма Андієвська, громадський діяч Мустафа Джемільов, директор Центру досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства Леонід Фінберг, правозахисники Мирослав Маринович і Євген Захаров, режисер Роман Віктюк, композитор Валентин Сильвестров, літературознавець Григорій Грабович та інші.

***

Орден «За інтелектуальну відвагу» дванадцять років тому започаткував незалежний культурологічний часопис «Ї», як громадську нагороду. Імена Кавалерів визначає спеціальна Капітула (незалежна наглядова рада) журналу «Ї».

«Дух і Літера»

 КИЇВ. Костянтин Сігов став кавалером ордену «За інтелектуальну відвагу»
 КИЇВ. Костянтин Сігов став кавалером ордену «За інтелектуальну відвагу»
 КИЇВ. Костянтин Сігов став кавалером ордену «За інтелектуальну відвагу»

Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Костянтин Сігов став кавалером ордену «За інтелектуальну відвагу»

Костянтин Борисович відомий не лише як директор провідного в Україні видавництва православної літератури «Дух і літера», а як організатор щорічних «Успенських читань».Рубрики: Події на часі | Київська | Церква і суспільство |

1655 переглядів / Коментарів: 0

Теги: церква і суспільство |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru