Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » КиївськаКИЇВ. Комісія відповіла Блаженнішому: тарифи на комунальні послуги не зростуть
23 January 2012 18:45

Національна комісія регулювання електроенергетики України розглянула звернення  Блаженнішого Митрополита Володимира до Прем’єр-міністра України Миколи Азарова з проханням поновити пільги релігійним організаціям по сплаті комунальних послуг.

У відкритому листі від 21 грудня 2011 р. на ім’я Предстоятеля УПЦ повідомляються наступні тарифи для релігійних організацій.


Релігійні організації сплачують за використаний природний газ за цінами на рівні роздрібних, але залежно від річних обсягів споживання:

  • за умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 2500 метрів кубічних на рік: за наявності газових лічильників — 725,40 гривень за 1000 метрів кубічних, за відсутності газових лічильників — 798,0 гривень за 1000 метрів кубічних.
  • за умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 6000 метрів кубічних на рік: за наявності газових лічильників — 1098,0 гривень за 1000 метрів кубічних, за відсутності газових лічильників — 1207,80 гривень за 1000 метрів кубічних.
  • за умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 12000 метрів кубічних на рік: за наявності газових лічильників — 2685,60 гривень на рік на 1000 метрів кубічних, за відсутності газових лічильників — 2954,10 гривень за 1000 метрів кубічних.

При цьому, відпуск природного газу на обсяги, що використовуються для виробничо-комерційної діяльності релігійних організацій, здійснюється за ціною для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання.


Стосовно тарифів на електроенергію повідомляється, що Указом Президента України від 22.06.1994 «Про надання пільг релігійним організаціям», встановлено, що стягнення з релігійних організацій плати за електричну енергію, яка відпускається на комунально-побутові потреби, здійснюється за тарифами, передбаченими для міського населення.

Відпуск електричної енергії на комунально-побутові потреби (в тому числі, і на потреби опалення та гарячого водопостачання) релігійним організаціям, які створені і функціонують відповідно до Закону, проводиться за тарифом 36,48 копійок за 1 кВт•год (з ПДВ).


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Комісія відповіла Блаженнішому: тарифи на комунальні послуги не зростуть

У відкритому листі на ім’я Предстоятеля УПЦ Національна комісія регулювання електроенергетики повідомила наступні тарифи для релігійних організацій.Рубрики: Події на часі | Київська | Церковно-державні відносини |

1456 переглядів / Коментарів: 0


Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru