Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська
КИЇВ. Колектив єдиного в Україні духовно-просвітницького телеканалу «Глас» відзначено почесною грамотою
09 June 2011 12:58
Священник Сергий Баршай

Сьогодні, 8 червня, за вагомий внесок у відродження духовних традицій української нації, створення національного телебачення, документального кіномистецтва та з нагоди 7-ої річниці виходу в ефір колектив телерадіокомпанії «Глас» нагороджено Почесною грамотою Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Нагороду генеральному директору телеканалу Сергію Ларіонову вручив голова Нацради Володимир Манжосов.

«Телекомпанія «Глас» має свій стиль, — зазначив керівник апарату Національної ради Валерій Межинський, — беззаперечні його переваги перед деякими іншими телекомпаніями в тому, що готуються глибокі серйозні передачі, не забувається й дитяча тема. В дитячій темі «Глас» - серед лідерів українських телерадіоорганізацій.

Треба відзначити високий професіоналізм цієї компанії. Ми бачимо всі передачі, які створені цим колективом – вони десь на рівні хороших документальних фільмів. Це теж відрізняє телекомпанію «Глас» від багатьох телерадіоорганізацій України. Тому Національна рада одностайно, з великим задоволенням, прийняла рішення про нагородження Почесною грамотою цього колективу».

Редакція порталу «Православіє в Україні» вітає колектив Телерадіокомпанії «Глас» з 7-ю річницею виходу в ефір та одержанням державної відзнаки!


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Колектив єдиного в Україні духовно-просвітницького телеканалу «Глас» відзначено почесною грамотою

За словами керівника Нацради, телекомпанія «Глас», яка святкує 7-у річницю виходу в ефір, зробила вагомий внесок у відродження духовних традицій української нації та розвиток документального кіномистецтва.Рубрики: Новина дня | Події на часі | Київська | Церква і суспільство | Церковно-державні відносини |

2134 переглядів / Коментарів: 0

Теги: ТК Глас |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru