Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » КиївськаКИЇВ. Клір священноначалія Церкви поповниться двома новими єпископами, а два правлячих архієреї керуватимуть іншими єпархіями
14 June 2011 18:15

Як уже повідомлялося, на засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви, від 14 червня 2011 року, було прийнято рішення про переміщення  правлячих архієреїв у двох єпархіях Української Православної Церкви та поповнення кліру священноначалія  двома новими єпископами.

Так, згідно з журналом №44 Священного Синоду УПЦ, Житомирською єпархією віднині керуватиме єпископ Никодим (Горенко) (раніше ― Володимир Волинський і Ковельський), донині обов’язки правлячого архієрея Житомирського і Новоград-Волинського виконував митрополит  Овруцький і Коростенський Віссаріон.

Володимир-Волинську і Ковельську кафедру відтепер очолить єпископ Володимир (Мельник), який до сьогодні був правлячим архієреєм Шепетівської і Славутської кафедри.

Натомість єпископом Шепетівським і Славутським бути насельнику Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архімандриту Діонісію (Константинову), його возведення у сан архієрея найближчим часом відбудеться у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.

Кременчуцьку і Лубенську єпархію також незабаром очолить новий єпископ, ним стане клірик Криворізької єпархії архімандрит Миколай (Капустін). Хіротонія новообраного архієрея традиційно відбудеться в Києво-Печерській Лаврі, ― йдеться у журналі №45.

Журналом №42 Священного Синоду УПЦ прийнято рішення про прийняття до числа братії Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври ігумена Пимена (Хараіма) ― донині він ніс послух у Руській духовній місії Єрусалима, а по закінченні терміну служіння прибув до України.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Клір священноначалія Церкви поповниться двома новими єпископами, а два правлячих архієреї керуватимуть іншими єпархіями

Відповідні рішення закріплені у журналах №44-45 засідання Священного Синоду УПЦ від 14 червня 2011 року.Рубрики: Події на часі | Київська | Церковні хроніки |

1930 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Священний Синод УПЦ |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru