Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська
КИЇВ. Київська Митрополія — в гостях у п’ятого пологового будинку
25 February 2013 13:18

З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, 23 лютого у 1-му, 2-му, 4-му, 5-му, 6-му та 7-му пологових будинках м. Києва відбулася благочинна акція «Київська митрополія – майбутнім матерям та дітям».

Під час заходу священнослужителі, які опікуються пологовими будинками столиці, роздали майбутнім матерям іконки Божої Матері та компакт-диски з колисковими піснями.

За словами заступника головного лікаря пологового будинку № 5 м. Києва Говсєєва Дмитра Олександровича, цей захід потрібний, направлений на добро, є важливим свідоцтвом турботи Церкви про майбутніх матерів і дітей.

Під час заходу ми поспілкувалися із заступником головного лікаря пологового будинку № 5 м. Києва Говсєєвим Дмитром Олександровичем та настоятелем храму на честь ікони Божої Матері «Знамення» при цьому ж пологовому будинку протоієреєм Георгієм Стороженком.

«Без віри та благословення Божого ми б не стали "пологовим будинком № 1" у Києві»

– Дмитро Олександровичу, скажіть, будь-ласка, як Ви розцінюєте проведений захід?

Ми з 1997 року (з приходом головного лікаря Макаренка Михайла Васильовича) відбудовували нашу лікарню, як храм для душі та храм для тіла. Зараз у наших планах – побудова пренатального центру № 1 у м. Києві.

З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира ми всім миром побудували біля лікарні храм. Натхненник всього – наш головний лікар Макаренко М.В., став старостою цього храму та головою Парафіяльної ради. Ми не уявляємо, як все це можна було зробити – опікуватись пацієнтами і будувати такі плани – без віри і для лікарів, і для пацієнтів.

Наші лікарі регулярно відвідують богослужіння, сповідаються та причащаються. Без віри та благословення Божого ми б не стали пологовим будинком № 1 у м. Києві.

Хочу відмітити тісну співпрацю храму та лікарні. У нашій школі для матерів одна година навчання відводиться священнослужителям для духовної підготовки майбутньої матері. Сьогодні вагітним та породіллям роздали іконки Божої Матері та 200 компакт-дисків із колисковими. Такий захід потрібний, направлений на добро, є важливим свідоцтвом турботи Церкви про майбутніх матерів і дітей.

– Якими Ви бачите майбутні напрямки розвитку співпраці лікарні з Церквою?

Прот. Георгій Стороженко: Якщо такі заходи стануть регулярними, вони будуть робити людей чистішими, кращими.

Говсєєв Д.О.: У нас мета одна – здорові дух і тіло матері, щоб вони виходили звідси воцерковлені. Необхідність таких заходів продиктована життям, і ми готові до будь-яких подібних акцій.

Прот. Георгій Стороженко: Зараз багато дітей, яких покинули. Потрібно багато чого змінювати на держаному рівні, проте починати потрібно, звичайно, з батьків. На школі майбутніх матерів ми розповідаємо про все, що пов’язано з пологами з точки зору духовності. Приходять до нас і з різними забобонами. Основне наше завдання – наблизити жінку до християнського розуміння таїнства народження дитини.

Говсєєв Д.О.: Потрібно також проводити роботу з вагітними щодо запобігання абортів. Кожну вагітність, яку ми відстояли, ми сприймаємо як нашу перемогу. До речі, сьогодні в нашому пологовому будинку народилося 6 хлопчиків і 8 дівчаток.

– Захід відбувся з благословення Предстоятеля УПЦ, що б Ви побажали нашому Блаженнішому Владиці?

Говсєєв Д.О.: Висловлюю свою щиру подяку Блаженнішому Митрополиту Володимиру та митрополиту Антонію, першому вікарію Київської єпархії, за їх батьківську турботу. Ми відчуваємо турботу Митрополії за нас, парафіян, за майбутніх матерів та їхніх дітей. Блаженнішому Владиці, перш за все, бажаємо здоров’я. Ми чекаємо на нього. Наша лікарня підготувала цілий поверх для освячення. Сподіваємося, що все вдасться реалізувати.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Київська Митрополія — в гостях у п’ятого пологового будинку

Зокрема священнослужителі провели благодійну акцію для майбутніх мам, а також поспілкувались із заступником головного лікаря і настоятелем "пологового" храму.Рубрики: Події на часі | Київська | Соціальне служіння |

1589 переглядів / Коментарів: 0


Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru