Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » За розділами » Духовні навчальні заклади
КИЇВ. Київська духовна академія та університет «Києво-Могилянська академія» підписали угоду про співпрацю
25 January 2013 16:25

25 січня ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський Антоній і президент Національного університету «Києво-Могилянська академія» Сергій Миронович Квіт підписали договір про співпрацю між Київською духовною академією та Національним університетом «Києво-Могилянська академія».

Сферами взаємодії були визначені: обмін досвідом в галузі сучасних педагогічних методик, спільне проведення наукових заходів, реалізація спільних видавничих проектів, обмін науковими, навчальними та іншими матеріалами, що представляють взаємний інтерес. Пріоритетним напрямком співпраці між вузами стане вивчення історії, інтелектуальної і духовної спадщини Києво-Могилянської академії та Київської духовної академії.

Учасники зустрічі висловили сподівання, що співпраця між Університетом та Київською духовною академією послужить справі зміцнення дружніх стосунків між освітніми центрами. На закінчення митрополит Антоній підніс у дар університету «Києво-Могилянська академія» видання Київської духовної академії.

З боку духовної академії при укладенні угоди були присутні: перший проректор протоієрей Сергій Ющик, проректор з навчальної роботи доцент єпископ Ірпінський Климент, проректор з науково-богословської роботи професор В.В. Бурега, вчений секретар професор протоієрей Ростислав Снігірьов, проректор з виховної роботи архімандрит Маркел.

Після підписання угоди для гостей була проведена екскурсія історичними будівлями Києво-Братського монастиря.

КДАіС


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Київська духовна академія та університет «Києво-Могилянська академія» підписали угоду про співпрацю

Пріоритетним напрямком співпраці між вузами стане вивчення історії, інтелектуальної і духовної спадщини.Рубрики: Події на часі | Духовні навчальні заклади | Київська | Церква і освіта |

1441 переглядів / Коментарів: 0

Теги: КДАіС |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru