Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська
КИЇВ. Свої конфлікти громадськість на Святошино відтепер вирішуватиме у храмі
05 July 2012 15:37

3 липня в сесійній залі Святошинської райдержадміністрації презентували проект «Сприяння поширенню практики  застосування медіації у випадках вчинення правопорушень дітьми».

Спільно проект готують до впровадження: Програма підтримки Європейського Союзу, Представництво Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Святошинська районна у місті Києві державна адміністрація, Духовно-просвітницький центр храму Св. Спиридона Триміфунтського УПЦ, Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Святошинського району м. Києва, БО «Український Центр Порозуміння».

З метою профілактики злочинності проект покликаний підтримати у громаді Святошина програму відновного правосуддя – медіації у кримінальних та сімейних справах. Відпрацювання механізму взаємодії органів правової системи України та Служби медіації «Прийди і виріши!» відбувається на базі Духовно-просвітницького центру храму св. Спиридона Триміфунтського.

З вітальним словом до учасників зустрічі звернулася заступник голови Святошинської районної у місті Києві державної адміністрації Наталія Сергіївна Пазенко. Вона зауважила, що високий рівень рецидивної злочинності, зокрема дитячої, ставить під загрозу ефективність офіційної системи правосуддя, що застосовує каральний підхід до правопорушника й змушує фахівців шукати альтернативні засоби реагування на протиправну поведінку.

Проект медіації презентували: Крижанівська І.Г. – директор Святошинського районного у м. Києві центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді; Руслана Сірман – керівник проектів ЮНІСЕФ з питань захисту дітей; протоієрей Миколай Данилевич – настоятель храму св. Спиридона Триміфунтського, заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ; Владислава Каневська – віце-президент БО «Український Центр Порозуміння»; Юлія Кравченко – керівник проекту, вчитель-методист Духовно-просвітницького центру храму Святителя Спиридона Триміфунтського.

Сторони обговорили суспільну корисність і доцільність впровадження проекту й висловили готовність взаємної співпраці в інтересах родин, які потрапили у складні життєві обставини, та дітей, які опинилися у конфлікті з законом.  Доповідачі наголошували, що зустрічі з усунення завданої злочином шкоди між потерпілим і правопорушником є дієвим та ефективним інструментом для комплексної роботи з кримінальною ситуацією, про що переконливо свідчить як світовий, так і український досвід.

Ці програми також часто називають «медіацією у кримінальних справах» або «відновним правосуддям», підкреслюючи її соціальну місію. Адже йдеться не лише про стосунки між потерпілими і правопорушниками й усунення завданої злочином шкоди, але й про усунення причин, що призвели до злочину. Це потребує активної та відповідальної взаємодії органів кримінальної сфери, місцевого самоврядування і громадськості. Особливо дієвою медіація у кримінальних справах вважається у справах про правопорушення, скоєні дітьми та молоддю.

- Такий проект вперше запроваджений у столиці і Святошинський район є пілотним у його реалізації, - наголосила начальник відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Ірина Романенко. –  Це дає можливість тісної співпраці та порозуміння з усіма органами влади, громадськості й Церкви. У вересні цього року відбудеться перший семінар-навчання. Тож побажаємо успіху всім учасникам цього  надзвичайно важливого й цікавого проекту, щоб його результати пішли на користь суспільству, а надбанням могли скористатися й в інших районах міста.

З питань реалізації проекту звертатися до Юлії Кравченко, керівника проекту, вчителя-методиста Духовно-просвітницького центру храму Святителя Спиридона Триміфунтського, тел: 098 434 0717, kravchenko.u@gmail.com

Відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Свої конфлікти громадськість на Святошино відтепер вирішуватиме у храмі

На базі храму святителя Спиридона Триміфунтського стартував проект «Прийди і виріши!» Рубрики: Події на часі | Київська | Церква і суспільство |

1697 переглядів / Коментарів: 1

Теги: церква і суспільство | Протоієрей Миколай Данилевич |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Зміст

Зі всієї статті зрозумів лише її назву і картинки... Це сучасна ділова мова??!%-0 Менше з тим, за змістом- Бог в помощь!

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru