Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська
КИЇВ. Гральні карти із зображенням храмів ображають релігійні почуття громадян – висновок Нацкомісії з питань захисту моралі
17 December 2012 16:37

Національна комісія України з питань захисту суспільної моралі прийняла рішення щодо звернення Блаженнішого Митрополита Володимира з приводу «безпрецедентного прояву блюзнірства компанією «Укрсувенір», а саме – факту виготовленя та розповсюдження в роздрібній торгівельній мережі гральних карт із зображенням храмів міста Києва.

Розглянувши документи та матеріали щодо відповідності чинному законодавству та можливості обігу на території України гральних картах під назвою «Гральні карти КИЇВ», Національна експертна комісія з питань захисту моралі визнала, що карти дійсно містять інформацію, яка ображає релігійні почуття громадян.

Про прийняте рішення була направлена відповідь Предстоятелю УПЦ Блаженнішому Митрополиту Володимиру, а також – повідомлення Міністерству внутрішніх справ України.

Окрім того, комісія із захисту моралі спрямувала звернення до Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені І. Ф. Кураса, до Інституту філософії імені Г. С. Сковороди, Національно Академії мистецтв, Міністерства культури, Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Міносвіти, а також Національної академії правових наук – із проханням надати свої висновки.

***

Як повідомляв портал «Православіє в Україні», на замовлення «Укрсувеніру» виготовлені та розповсюджуються в роздрібній торгівельній мережі гральні карти із зображенням храмів міста Києва.

3 грудня цього року Українська Православна Церква звернулася до Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі з приводу «безпрецедентного прояву кощунства з боку компанії «Укрсувенір». Лист за підписом Блаженнішого Митрополита Володимира було направлено голові комісії професору В.Костицькому.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Гральні карти із зображенням храмів ображають релігійні почуття громадян – висновок Нацкомісії з питань захисту моралі

Комісія сказала своє слово, однак чи заборонять гральні карти до продажу?Рубрики: Події на часі | Київська | Церква і суспільство |

1988 переглядів / Коментарів: 0

Теги: захист суспільної моралі | церква і суспільство |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru