Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » КиївськаКИЇВ. Гендиректор «1+1» Олександр Ткаченко відповів на відкрите звернення митрополита Павла
27 July 2011 11:57

Як раніше повідомляв портал «Православіє в Україні», 25 липня митрополит Вишгородський і Чорнобильский Павел звернувся до Генерального директора «Студії «1+1» Олександра Ткаченка з приводу непрофесійної та неетичної поведінки журналіста телеканалу.

За словами владики, прибувши на територію Лаври, знімальна група самовільно знімала відеокамерою та прихованою камерою відеоматеріали, не звертаючи уваги на зауваження з боку уповноважених осіб, порушуючи правила монастиря і громадянське право на конфіденційність. А журналіст Михайло Ткач у спілкуванні вів себе неадекватно, фамільярно і зневажливо. Також у листі митрополит Павел звернув увагу Олександра Ткаченка на те, які теми у своїй роботі піднімають журналісти каналу: плітки, що не відповідають дійсності, та «улюблені» теми про машини і телефони священноначалія. Також намісник Лаври висловив сподіваннящо керівництво телеканалу дасть відповідь на звернення, і нагадав, що опосередковане чи пряме принижування честі, гідності, ділової репутації Києво-Печерської Лаври та священноначалія не виключають відповідних правових та юридичних дій з боку намісника.

Відповіді з боку Генерального директора ТРК «Студія «1+1» Олександра Ткаченка не довелося довго чекати.

«Я ознайомився із обставинами, що містяться у Вашому зверненні, викладеному на сайті Києво-Печерської Лаври. Вважаю неправомірним втручання Церкви у редакційну політику засобу масової інформації, але поважаючи почуття вірян, та враховуючи що сюжет може бути сприйнятий неоднозначно, ми не ставимо в ефір розмову Владики Павла із журналістом Михайлом Ткачем. Водночас вважаю поведінку журналіста Михайла Ткача професійною та коректною», — висловив свою позицію гендиректор «1+1» на сайті телеканалу. 

Проте журналісти  «1+1», незважаючи на позицію керівництва телеканалу, оприлюднили відео спілкування в інтернеті.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Гендиректор «1+1» Олександр Ткаченко відповів на відкрите звернення митрополита Павла

На думку керівництва телеканалу, поведінка журналіста є професійною та етичною, проте розмову митрополита Павла й Михайла Ткача в ефір не поставитили.Рубрики: Події на часі | Київська | Церква і суспільство |

3020 переглядів / Коментарів: 9

Теги: Митрополит Павел (Лебедь) |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Страшний звір

Це нарізка кадрів і власних суджень, хоча під цей сюжет можливо зробити інший коментар і він зазвучить по іншому, тай розмістити його інеті. А тим кого давить самий сильний звір "ЖаБа", я скажу одне в першу чергу шукайте Царства Божого. Ніхто ж не розповідає ні в новинах, ні в інеті скільки коштів витрачає церква на соціальні проекти, на дитячі будинки і інше. Як би Владики ходили в обірваних речах, то все б було добре? Не стяжатильство полягає в іншому, неставити ціль збагачення вищи за віру у Бога і служіннюю Йому, а ті речі які роблять легче життя і побут купувати, отримувати в подарунок потрібно, бо якби вам дарували ваші друзі речі ви б відмовилися. А друзі у всіх різні.

Это нельзя было показывать публично?

Это нельзя было показывать публично, а только компетентным.

 

Вы всё не освоитесь с новым временем.

Сейчас никакая информация не может быть гарантировано скрыта.

Поэтому надо жить, говорить, творить так, что бы не было повода что-то скрывать.

Но все же тех кто критикуют нужно прислушаться

<!-- @page { size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm } P { margin-bottom: 0.21cm } -->

Владыка в первую очередь монах, а монах - это бомж для мира (обет нестяжательности), но это его и ему отвечать за обеты свои. Но жаль тех овец, которые соблазняются, и не приемлют Христа. Горе тому, через кого приходят соблазны в мир.Журналисты 1+1 сделали не доброе дело, потому что их обличение станет соблазном для многих людей, а священноначалие не вразумит. Это нельзя было показывать публично, а только компетентным. Впрочем, журналисты не пекутся о церкви Христовой. Но нам, чадам Церкви, нужно внимать обличениям, даже от нечестивцев, потому что есть за что нас обличать. Мы забываем, что Христос, будучи Богом, Сыном Божиим, Владыкой всего видимого и видимого, вочеловечивыйся нас ради человек и нашего ради спасения, .... ходил не в мягкий одеждах, небыл первым на седалищах, не жил в роскоши, но даже не имел, где главы преклонить, был сыном плотника, сыном бедной девы, и, в конце концов, пришел в мир не как властитель, но как агнец, ничего не имущий из земного. А мы, призваны быть сынами самого Бога?! Любим все тоже, что и язычники. Потому, журналисты 1+1 отчасти правы, и правы в том, что многие вместо скромности возлюбили богатство. И не проклинать их нужно, не злится и гнать, но благословлять, потому что добро сделали нам. Не возможно служить двум господам, одного возлюбим, о другом же вознерадим.Запитання на підтримку колеги

Цікаво, а що саме було у поведінці журналіста неетичного? Тільки конкретно! Бо наразі лише оціночні судження. З іншого боку - побачене у сюжеті коментарів не потребує.

Друге запитання - чи відомий авторам цієї "новини" предмет і функція журналістики як такої?

Я поки що ставлю це запитання як громадянин співгромадянам світської держави.

Якби я запитував прихильників організації "УПЦ МП" як віруючий, це було б не запитання, а жорстка репліка.

А в принципе , такие

А в принципе , такие "журналисты" вообще не должны портить лик Лавры.Такие штуки имеют  статьи и сроки.Нужно установить стенд при входе в Лавру с "его портретом" и соответствующей надписью...:))

ви хочете СРСР канонізувати?

Від цієї Вашої думки віє військовим комунізмом.

Ну чому ж? Політика

Ну чому ж? Політика військового комунізму - це коли всі повинні буди однаково бідні, а кожного, хто посмів виділитися з сірої масси - карати нещадно. Політика "військового комунізму" - це коли нікого не цікавить Ваша думка, а всі "жружними рядами" крокують у "світле майбутнє", а зразкові журналісти не думають, а працюють, як партія наказала (тепер це називають "інформаційна політика каналу"). І саме в часи "військового комунізму" був створений образ священнослужителя як "ворога народу", "мироїда", "багатія" і "классового ворога". Так що, як на мене, військовим комунізмом біль віє від такого репортажу, ніж від чиїхось коментарів.

Правда черного цвета

Если посмотреть интервью самого Ткаченко со светскими "звездами", то и там его вопросы

часто бывают циничными и разговор неккоретным. Ему об этом прямо говорят, но он

не всегда понимает очем речь. По-моему уже понятно, что люди наелись "жареных"

фактов и хотят чего-то спокойного, мудрого. И только профессиональные журналисты

телеканалов, цепко держатся за свой долг перед отечеством: рассказывать людям

ужасы, свои  фантазии и т.д. и все это называется словом ПРАВДА. Хотя правда - очень

сложный, зрелый взляд на мир, где есть место разным цветам, а не только черному.

Многие  уже устали от форс-мажорного телевидения. 

Профессионалы...

 

Да этот журналист бегал по Лавре, как блоха по гребешку - только бы ухватить что-то "жареное". Ни одного полноценного вопроса, ни одного, даже минутного, диалога. Весь сюжет - сплошная нарезка из "правильных" кадров. Гендиректор, довольный подобной работой, сам далек от настоящей журналистики.

"Старое зло не может быть новым добром". Про бесов это сказано, но по факту можно применить эту фразу и к подобным "профессионалам". Давно все знают кто из этого цеха чем дышит и, соответственно, как пишет. На 1+1 объективностью никогда не пахло, уважения к нашей Церкви, ее служителям и верующим никогда не наблюдалось и политика канала не изменится. Зачем их приглашать в Лавру? Много чести.

 

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru