Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна »
КИЇВ. Галерея «Соборна» запрошує на фотовиставку «Жіночий образ православ’я»!
15 May 2012 12:18

Фотовиставка «Жіночий образ православ’я» відкрилася напередодні православного жіночого дня – Святих жон-мироносиць. З фотографій на нас дивляться монахині, життя їх сповнено молитвою, працею, радістю єднання з Христом.

Виставку підготував Фонд підтримки розвитку культури, науки та спорту зокрема фотографи – Олександр Данильчук, Аристарх Аменхотепов. Фотовиставка «Жіночий образ православ’я» проходила в різних містах України та закордоном, віднині у вас теж  є можливість завітати до Галереї «Соборної» та переглянути експозицію.

Наша адреса: Залізничне шосе, 3, місце будівництва Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового УПЦ. 

Україна займає одне з перших місць у світі за кількістю жіночих монастирів, де постійно підноситься молитва, наполеглива праця та послух. Авторам виставки вдалося побачити крізь призму об’єктиву повсякденне багатогранне життя монахинь.

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Митрополита Київського і всієї України, Блаженнішого Володимира, було здійснено фотоекспедицію до декількох десятків   монастирів, серед яких: Топловський жіночий монастир (Старий Крим), Свято-Тихвинський жіночий монастир (Дніпропетровськ), Свято-Покровський (Кривий Ріг), Хрестовоздвиженський (Полтава) та інші.

Іванна Братусь, керівник православного центру розвитку сім’ї «Сім’я в радість»

sobor.in.ua


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Галерея «Соборна» запрошує на фотовиставку «Жіночий образ православ’я»!

Україна займає одне з перших місць у світі за кількістю жіночих монастирів, де постійно підноситься молитва, наполеглива праця та послух. Авторам виставки вдалося побачити крізь призму об’єктиву повсякденне багатогранне життя монахинь.Рубрики: НЕЗАБАРОМ |

853 переглядів / Коментарів: 0


Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru