Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » КиївськаКИЇВ. «Духовний спадок святителя Луки (Войно-Ясенецького) та соціально-етичні виклики сьогодення»
09 June 2011 13:39

У четвер, 9 червня, 2011 р., у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира та за ініціативи Синодального відділу благодійності та соціального служіння УПЦ, відбувся круглий стіл «Духовний спадок святителя Луки (Войно-Ясенецького) та соціально-етичні виклики сьогодення», присвячений 50-ій річниці з дня кончини видатного церковного і громадського діяча, лікаря-хірурга архієпископа Луки (Войно-Ясенецького), повідомляє офіційний сайт УПЦ.

Відкриваючи зібрання, учасників привітав голова Синодального відділу благодійності та соціального служіння УПЦ архідиякон Сергій Косовський. Також отець Сергій передав присутнім привітання та благословення Блаженнішого Митрополита Володимира.

У роботі круглого столу також взяли участь: вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій, голова Синодального відділу «Церква та культура» ігуменя Серафима (Шевчик), настоятель храму Святителя Луки (Войно-Ясенецького) м. Києва протоієрей Андрій Ткачов, ректор Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця Віталій Москаленко, директор Інституту гігієни праці АМН України Юрій Кундієв, заступник директора Інституту соціології НАН України Микола Шульга, директор Інституту Геронтології АМН України Владислав Безруков, завідувач кафедри дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця Сергій Крамарєв, президент Української Асоціації з біоетики Світлана Пустовіт, директор Інституту медичного і фармацевтичного права та біоетики Академії адвокатури України Радміла Грєвцова та інші.

Обговорення велося по наступним питанням:

- спадкоємність традицій вітчизняної науки, медицини та освіти у контексті процесів реформування в Україні;

- проблема поширення ринкової ідеології на соціальну сферу: послуги чи служіння – два взірця соціальної діяльності;

- соціальне служіння як засіб духовно-морального становлення та формування етичної позиції фахівця.

Також під час роботи круглого столу відбулась презентація видання Національного Медичного Університету ім. О.О. Богомольця: «Святитель Лука (Войно-Ясенецкий). Дух, душа и тело».


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. «Духовний спадок святителя Луки (Войно-Ясенецького) та соціально-етичні виклики сьогодення»

Із такою назвою у Києво-Печерській Лаврі відбувся круглий стіл, присвячений 50-ій річниці з дня кончини архієпископа Луки.Рубрики: Події на часі | Київська | Соціальне служіння |

1773 переглядів / Коментарів: 0


Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru