Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » За розділами » Церква і суспільство


Міжнародна конференція «Світові релігії і громадянське суспільство проти ненависті і екстремізму»


КИЇВ. Духовенство УПЦ — разом зі світовою спільнотою у боротьбі проти ненависті та екстремізму
28 March 2011 14:24

28 березня в Гранд холі «Софіївський» готелю «Прем'єр Палас» розпочалася Міжнародна конференція  «Світові релігії і громадянське суспільство проти ненависті і екстремізму», ― повідомляє офіційний сайт УПЦ.

Участь у форумі взяв Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир та Блаженніший Феофіл ІІІ, Патріарх Єрусалимської Православної Церкви, який з одноденним візитом прибув до України.

Перед початком пленарного засідання Предстоятель Української Православної Церкви звернувся до організаторів та учасників  зібрання з вітальним словом.

Українську Православну Церкву також  представляли: керуючий справами УПЦ архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан, ректор КДАіС архієпископ Бориспільський Антоній, виконуючий обов’язки голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ архієпископ Переялав-Хмельницький Олександр, вікарій Київської Митрополії УПЦ єпископ Макарівський Іларій.

Загалом у конференції беруть участь релігійні лідери, науковці та експерти з США, Великобританії, Ізраїлю, Росії, Норвегії, а також лідери та представники релігійних громад та конфесій України.  

Напередодні відкриття форуму Інститут прав людини і запобігання ксенофобії та екстремізму на власному офіційному сайті заявив, що конференція стане безпрецедентною подією в історії сучасної України».

Заходи подібного рівня у Києві пройшли вперше. Важливим є і вибір України для проведення подібної конференції, «оскільки наша країна є однією з небагатьох держав на пострадянському просторі, яка показала приклад мирного співіснування різних світових релігій і конфесій після розпаду Радянського Союзу», ― повідомляє ІПЛЕКС.

Зокрема на конференції розглядалися питання толерантного співіснування різних релігій у сучасному світі та роль релігій у глобальних трансформаціях, а також широкий спектр проблем протидії нетерпимості та екстремізму. 


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

Міжнародна конференція  «Світові релігії і громадянське суспільство проти ненависті і екстремізму»КИЇВ. Духовенство УПЦ — разом зі світовою спільнотою у боротьбі проти ненависті та екстремізму

Православні богослови взяли участь у міжнародній конференції, присвяченій питанням толерантного співіснування різних релігій у сучасному світі.Рубрики: Події на часі | Церква і суспільство | Церковно-державні відносини |

1727 переглядів / Коментарів: 0

Теги: екстремізм | Патриарх Иерусалимский Феофил ІІІ |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru