Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська
КИЇВ. Довкола Лаври почали зникати рекламні сітілайти — КОМЕНТАР прот.Георгія Коваленка
08 February 2013 16:28

Відтепер біля Києво-Печерської Лаври ви не побачите звичних рекламних сітілайтів та білбордів. Як стало відомо «Православію в Україні», зовнішня реклама у межах святинь та архітектурно-історичних заповідників зникла як результат прийнятої ще рік тому, 26 січня 2012 року, Київською міською владою Концепції розвитку зовнішньої реклами у м. Києві.

Коментуючи звільнення столичних вулиць, де розташовані визначні святині, від рекламного «лушпиння», голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ протоієрей Георгій Коваленко зазначив: «Не можна не помітити, що довкола Києво-Печерської Лаври зникла зовнішня реклама. Ми вітаємо виконання рішення столичної влади, яке було прийнято рік тому, і сподіваємось, що така ж участь буде і в інших пам’яток нашої історії, у наших святинь. Адже до цього було боляче дивитись, що в усьому світі біля історичних пам’яток і святих місць немає реклами, а в нас її – навіть занадто багато.

Тому сподіваємось, що, дійсно, стаємо цивілізованим суспільством, країною, де зберігаються пам’ятки історії, й їх зовнішній вигляд не псується зайвою рекламою, де вшановуються святині, до яких тепер, ідучи, людина не має роздивлятися рекламні сітілайти, а натомість може занурюватись у себе, думати про головне.

Такі дії Київської міської влади Церква може тільки вітати і сподіватись, що і керівники інших міст України також будуть брати приклад зі столиці і звільнять наші історичні пам’ятки і святині з рекламного полону».

***

Нагадаємо, що згідно з Концепцією до переліку видатних пам’яток архітектури та святих місць потрапили: Києво-Печерська Лавра, Софія Київська, Володимирський і Михайлівський собори, Андріївський узвіз, Десятинний провулок, Андріївська церква, Кирилівський монастир, Маріїнський палац та інші. 

Читайте, де ще не можна розміщувати рекламу, в КОНЦЕПЦІЇ розвитку зовнішньої реклами у м.Києві.

Фото: Богдан Придатко


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Довкола Лаври почали зникати рекламні сітілайти — КОМЕНТАР прот.Георгія Коваленка

Прес-секретар Предстоятеля висловив надію, що керівники інших міст України візьмуть приклад зі столиці та звільнять історичні пам’ятки і святині з рекламного полону.Рубрики: Події на часі | Київська | Церковно-державні відносини |

1324 переглядів / Коментарів: 0

Теги: церква і держава | Протоиерей Георгий Коваленко | Киево-Печерская Лавра |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru