Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » КиївськаКИЇВ. Дитинство у філософському і богословському вимірах: XI Успенські читання завершують роботу
28 September 2011 11:49
Ольга Мамона

Тривають Міжнародні Успенські читання — 2011. Вже одинадцятий рік поспіль вони відкривають академічний рік і задають напрямок богословсько-філософським думкам.

Представники духовенства, богослови, філософи, історики, педагоги з різних куточків світу цього року зібралися обговорити тему дитинства в християнській традиції і сучасній культурі.

За словами організатора Успенських читань Костянтина Сігова, який є директором одного з провідних українських видавництв філософської та християнської літератури «Дух і літера», тему дитинства обрано не випадково.

«Ми починали з теми сім’ї, освіти, а сьогодні замислилися над темою дитинства. Бо, з одного боку, дитинство пов’язано з такими «драмами» сучасності як діти на вулиці, діти у складних сім’ях, діти-сироти. З іншого — з таїною великої радості, коли дитина може відкривати Бога, пізнавати світ так, як доросла людина того не вміє», — підкреслив Костянтин Борисович.

За свою історію конференція вже має цілу бібліотеку — 10 томів вагомих праць провідних богословів і філософів світу. Щороку в результаті читань виходить друком збірник доповідей учасників.

Теми, які піднімаються на Успенських читаннях, викликають неабияке зацікавлення не тільки у філософів і богословів, а в усього людства. Тому дуже важливо, що з висновками, до яких учасники форуму приходять під час обговорень і дискусій, можна ознайомитися. Адже в дискусіях завжди народжується істина.

«Ми не даємо відповіді на всі питання, але те, що ми їх виносимо на обговорення широкого загалу, має надихати і науковців, і викладачів, і священство, і громадськість, — додав Костянтин Сігов. — Сама увага суспільства до певних тем уже є вагомим внеском для вирішення проблемних питань нашого життя. Думаю, що синтез думок найкращих богословів, філософів, культурологів, істориків — це та здорова «їжа», якою ми маємо годувати нашу молодь, наші освітні заклади. А тому це має сприяти підвищенню рівню дискусії, розвитку діалогу в нашому суспільстві».

Нагадаємо, що 25 вересня в Актовій залі Києво-Печерської Лаври відкрилися вже традиційні Міжнародні Успенські читання, які сьогодні, 28 вересня, завершать свою роботу.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Дитинство у філософському і богословському вимірах: XI Успенські читання завершують роботу

Організатор міжнародних читань Костянтин Сігов «Православію в Україні» — про особливість і важливість цьогорічної конференції.Рубрики: Новина дня | Події на часі | Київська | Церква і суспільство |

1430 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Успенські читання |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі
Статті цього автораЦікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru