Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » КиївськаКИЇВ. Справи церковних правопорушників Київської єпархії — розглядатиме дисциплінарно-ревізійна комісія
22 June 2011 15:46

Як уже раніше повідомлялося, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира при Єпархіальному суді Київської Митрополії Української Православної Церкви створено дисциплінарно-ревізійну комісію. Наразі затверджено Положення про комісію.

До її повноважень входить укладання договорів і меморандумів про співпрацю з органами державної влади, силовими структурами та судовою системою України для вирішення питань церковних негараздів у правовій площині в рамках законодавства України та чинного Статуту про управління УПЦ.

Також комісія проводитиме  інспекцію діяльності парафій, матиме право робити запити документів і довідок від канонічних підрозділів УПЦ і розглядатиме різні суперечливі справи, які на розсуд єпархіального архієрея вимагають дослідження.

Зокрема, справи кліриків і мирян за звинуваченням у скоєнні церковних правопорушень, що тягнуть за собою канонічні стягнення у вигляді звільнення з посади, почислення за штат, тимчасової або довічної заборони у священнослужінні, позбавлення сану, відлучення від Церкви тощо.

Крім того, визначено склад дисциплінарно-ревізійної комісії, зокрема: архімандрит Іона (Радзівіл) — голова комісії, протоієрей Володимир Косточка — секретар комісії, архімандрит Миколай (Почтовий), протоієрей Віталій Бойко.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Справи церковних правопорушників Київської єпархії — розглядатиме дисциплінарно-ревізійна комісія

Ці та інші повноваження комісії, що при Єпархіальному суді Київської Митрополії, затверджені в прийнятих Положеннях.Рубрики: Події на часі | Київська | Церковні хроніки |

1800 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Дисциплінарно-ревізійна комісія |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru