Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » КиївськаКИЇВ. «Чую дзвін і знаю, де він!» - гостей до різдвяного ярмарку закликають дзвіночки
23 December 2010 15:33

Дзвіночки на морозі не «співають». «Їхній дзвін глухий та невиразний», зі знанням справи кажуть послушниці храму святої великомучениці Варвари, що у російському Смоленську, Мар’яна та Олена. Але варто лишень їх відігріти і… заслухаєшся. Повз дзвіночків пройти неможливо. Маленькі і великі, з різдвяними візерунками, вони, наче закликають усіх гостей благодійного ярмарку «Три мішечки. Від Миколая до Різдва» придбати хоч один дзвіночок або просто помилуватися їхньою красою.

До речі, ці дзвіночки – витвори, здебільшого, жіночих рук. Виявляється, у Смоленському храмі святої Варвари є ціла майстерня, де виготовляють дивовижні вироби. Найбільше цінуються ті, що з випаленої глини з використанням розписної глазурі. По-науковому, це зветься майоліка. Такий глазурований фаянс можна легко відрізнити від звичайної кераміки, запевняють гості з Росії. По-перше, через досить складну технологію виготовлення, майоліка міцна. По-друге, глазурована кераміка відблискує на світлі. І, по-третє, коли йдеться про «глазуровані дзвіночки», дзвін особливий, схожий на кришталевий.

Покупці, розповідають Олена та Мар’яна, про подробиці виготовлення смоленських дзвіночків не питають. Найперше звертають увагу на малюнки, а ще прицінюються. Щоправда, торги за таких обставин недоречні. Невеличкий дзвіночок коштує півсотні гривень. Більший – 90 грн. Звісно, найпопулярніші нині дзвіночки з різдвяними, зимовими малюнками. Знавці декоративно-прикладного мистецтва поповнюють свої «мелодійні» колекції. Інші купують тому, що подобається, каже Олена. До того ж дзвіночок – найкращий подарунок, адже однакових немає. Значить – ексклюзив.

Утім, найбільше гості зі Смоленська радіють не активним покупцям, а тому, що їх запросили на особливий ярмарок.

 
Джерело: svyaterizdvo.in.ua

Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. «Чую дзвін і знаю, де він!» - гостей до різдвяного ярмарку закликають дзвіночки

Ці дивовижні вироби зі Смоленського храму святої Варвари, де є ціла майстерня з їх виготовлення.Рубрики: Події на часі | Київська | Соціальне служіння | Церква і суспільство |

1902 переглядів / Коментарів: 0

Теги: "Три мішечки - від Миколая до Різдва" - Рождественская ярмарка |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru