Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська
КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир ознайомив Патріарха Феофіла з ходом будівництва Свято-Воскресенського Кафедрального собору
29 March 2011 10:18

У понеділок, 28 березня, в рамках візиту Блаженнішого Патріарха Феофіла ІІІ до України, Предстоятель Єрусалимської Православної Церкви відвідав місце будівництва Свято-Воскресенського Кафедрального собору УПЦ, – повідомляє  офіційний сайт УПЦ.

Блаженнішого Патріарха зустрічали Предстоятель Української Православної Церкви, керуючий справами УПЦ архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан, настоятель Всесвятського храму архієпископ Переяслав-Хмельницький Олександр та ключар собору УПЦ протоієрей Георгій Коваленко.

Спершу Першоієрархи відвідали дерев’яний храм Всіх святих, де піднесли свої молитви до Господа Бога, після чого гостя привітав Митрополит Володимир: «Це храм новий, але він вже є дуже теплим та намоленим, і на цьому місці буде побудовано Кафедральний собор на честь Воскресіння Христового. Просимо благословити нас і це місце».

У свою чергу Патріарх Феофіл сказав: «Цей храм було встановлено силами народу, який хоче, щоби на цьому місці постав собор. Цей храм представляє собою бажання громади звершувати Таїнства, а православне спілкування, це в першу чергу є спілкування літургічне.  Це означає, що центр місії православного народу – постійне прославлення Бога у Таїнстві Євхаристії. Основа собору вже закладена, оскільки його основою є віра народу та його зібрання задля звершення Євхаристії».

Далі, безпосередньо на місці будівництва, Єрусалимський Патріарх оглянув макет майбутнього собору та  ознайомився із ходом будівельних робіт. «Храм Божий є місцем Божої любові для кожної людини, незалежно від її релігійних переконань. Сподіваюсь, що у вас вийде тут звести духовний центр, де будуть збиратися люди різних віросповідань, які будуть спілкуватися і знаходити спільні рішення», – зазначив Предстоятель Єрусалимської Церкви.

Також Блаженніший Патріарх оглянув Духовно-просвітницький центр та склад-магазин Київської Митрополії, що в Галереї «Соборній», а також експозицію фотовиставки «Із Предстоятелем до Святої Землі».

Насамкінець Патріарх Феофіл прикликав Боже благословення на присутніх та благословив місце будівництва Собору.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир ознайомив Патріарха Феофіла з ходом будівництва Свято-Воскресенського Кафедрального собору

Також Блаженніший Патріарх оглянув Духовно-просвітницький центр та склад-магазин Київської Митрополії, що в Галереї «Соборній», та експозицію фотовиставки «Із Предстоятелем до Святої Землі».Рубрики: Події на часі | Київська | Зовнішньоцерковна діяльність |

1809 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Патриарх Иерусалимский Феофил ІІІ |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru