Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » КиївськаКИЇВ. «Благодійність крізь призму об’єктива» – завітайте на відкриття фотовиставки 17 лютого
12 February 2013 12:15

Фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива» відкриється 17 лютого о 14:00 в приміщенні галереї «Соборна» — вхід вільний.

Фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива» — це кращі 40 фотографій, обрані з 630 фоторобіт, які надійшли з усіх куточків України на ІІІ Всеукраїнський фотоконкурс «Благодійність крізь призму об’єктива». Цього разу за перемогу змагались утричі більше «світлин із серцем», ніж 2011-го. Серед учасників суттєво побільшало професіоналів фотосправи. Уперше змагання добрих фото підтримали потужні представники як сектору благодійності, так і бізнесу. «Благодійність крізь призму об’єктива 2012» збагатилася новою номінацією «Про благодійність — весело».

Фотоконкурс проводив Український форум благодійників під патронатом Національної спілки фотохудожників України. До 14 грудня 2012 р. виставка кращих фоторобіт проходила в Малій галереї Мистецького арсеналу (м. Київ, вул. Лаврська, 10)

Фотокамери учасників зафіксували миті благодійності в освіті, в культурі, в охороні здоров’я та в соціальному захисті, у спорті, у житті громад та в ініціативах громадян. Вони показали, як волонтерство змінює світ і якою бачать благодійність діти.

Щоб забезпечити рівні умови для учасників-професіоналів і аматорів, роботи конкурсантів оцінювало журі, в якому одні — фахівці фотосправи й тонкі поціновувачі мистецтва, але «чайники» у благодійності; інші — гуру організованої філантропії, але оператори «мильниць».

Фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива» пропонує журналістам нетривіальні сюжети про людей, які нечасто потрапляють у кадр, однак завжди привертають увагу читачів, слухачів, глядачів. Ці люди розкриють таємницю: як ставати багатшими, віддаючи багато і як ділитися щастям, будучи обділеними.

У галереї «Соборна» фотовиставка триватиме починаючи з 17 лютого по 3 березня (щоденно з 10:00-19:30). Детальніше за тел.: (044) 529-03-59

* * *

Найцінніші фото з-поміж надісланих у 2012 р. на ІІІ Всеукраїнський фотоконкурс «Благодійність крізь призму об’єктива» обирало професійне журі, до складу якого увійшли:

Олександр Жилін, заступник головного редактора журналу Photographer;

Ростислав Кондрат, секретар Правління з організаційних питань Національної спілки фотохудожників України;

Юрій Косін, фотограф;

Едуард Странадко, фотограф;

Оксана Онасенко, Координатор Програми Волонтери ООН;

Іван Дехтяр, Ассистент Програми Волонтери ООН;

Інна Підлуська, заступник Виконавчого директора Міжнародного фонду «Відродження»;

Наталія Нагорна, голова департаменту програмного розвитку Міжнародної громадської організації Центр «Джойнт»;

Сергій Коршун, менеджер відділу бізнес-консультування компанії Ernst&Young;

Олена Якимчук, спеціаліст з корпоративних справ компанії Amway;

Катерина Засуха, директор департаменту зовнішніх зв’язків Благодійного фонду «Розвиток України».

Анна Гулевська-Черниш, директор Українського форуму благодійників.

ІІІ Всеукраїнський фотоконкурс «Благодійність крізь призму об’єктива» — це доброчинність без парадного глянцю: лірична, щира, саркастична, кумедна, найщиріший фотоконкурс України, фото, зроблені серцем.

Конкурсанти — всі, кому пощастило впіймати в об’єктив іскру благодійності.

***

«Фотоконкурс несе великий заряд гуманізму, а люди мистецтва, в тому числі й фотографії, ніколи не були осторонь таких починань. Ми допомагаємо тим, що робимо конкурс професіональним з точки зору фотомистецтва. Не кожен фотограф відважиться братися за таку складну тему, для індивідуума значно простіше займатися ландшафтною фотографією чи натюрмортом, а коли зіштовхуєшся зі зйомкою людей, та ще й у непростих ситуаціях — це до снаги не кожному. Потрібні мужність, делікатність, тактовність і сміливість. Надаючи конкурсу Патронат НСФХУ, ми віддаємо данину ентузіазму Українського форуму благодійників і допомагаємо українській благодійності завойовувати авторитет і популярність.»

Ростислав Кондрат, секретар Правління з організаційних питань Національної спілки фотохудожників України.

«Світлини, як і поезія — це кадри реального життя з високим символічним значенням. Один кадр може дати кілька точок зору і надихати людей більше, ніж довгі промови. Ми будемо раді подальшій співпраці з цим проектом, адже експоновані матеріали — високоякісні.»

Джованні Моцареллі, координатор Програми «Волонтери ООН» в Україні (2011 р.).

«Фотовиставка «Благодійності крізь призму об’єктива» по-справжньому об’єктивно показує, що в країні здійснюються благодійні акції на користь дітей, літніх людей та інших, хто цього потребує. Тексти під фото беруть за душу.»

Завідувач сектором комунікативних технологій Секретаріату Кабінету Міністрів України Володимир Татаренко.

www.photo.blagodiynist.info


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. «Благодійність крізь призму об’єктива» – завітайте на відкриття фотовиставки 17 лютого

Побачити роботи можна буде у галереї «Соборна» до 3 березня. Вхід - вільний.Рубрики: Події на часі | Київська | Церква і культура |

1368 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Церква і культура |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru