Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » КиївськаКИЇВ. Бестселер про сімейне життя — тепер українською
28 September 2011 13:51

Найближчим часом світ побачить український переклад книги протоієрея Іллі Шугаєва «Як зберегти сім’ю?». Видання готує столична парафія святителя Спиридона Триміфунтського, що у Святошинському районі м.Києва, спільно з видавництвом «Соборність».  

Книга виникла як крик відчаю, як спроба дати певні рекомендації щодо сучасного становища багатьох сімей. Протоієрей Ілля Шугаєв, автор однієї з найкращих православних книг про сімейне життя «Шлюб, сім'я, діти», що вже давно стала бестселером, розглядає засадничі тонкощі сімейного життя. Книга-бесіда допомагає вирішити багато наболілих питань сьогодення: як правильно одружитися, до чого спричиняє сімейна незгода, чому руйнуються сучасні сім'ї, чому любов стає звичкою та багато інших. Тематика книги охоплює також різні аспекти розлучень, причини втрати сімейними людьми любові, допомагає розібратися у найскладніших питаннях сімейних негараздів, подає рекомендації виховання майбутнього сім'янина, усунення та подолання складного становища, коли виникає тріщина у сімейних стосунках.

Отець Ілля стверджує, що одружитися з любові неможливо, оскільки справжня любов зрощується протягом багатьох років і за неї ще треба боротися. Автор пропонує кожному, хто має намір одружитися, або вже одружився, відповісти особисто собі на питання: «Хочу мати чи бути?» Мати сім'ю, мати дітей чи бути хорошим чоловіком, хорошим батьком, дружиною та матір'ю. Розлучення починаються, коли людина хоче мати, а не бути. Сімейне життя – постійна самопожертва. Якщо людина не має бажання над собою працювати, відбувається руйнування сім'ї. Щоб зберегти сім'ю, необхідно вирішити найголовніше: поставити сім'ю на перше місце.

Книга буде цікавою не тільки сімейним парам, але й тим, хто прагне створити сім'ю. Видання також стане у нагоді вчителям та священнослужителям для їхньої педагогічної та пастирської практики чи бесід з молоддю. 

Книга видається з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира й рекомендована до друку Рецензійною комісією Української Православної Церкви.

Головний редактор – настоятель київської парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського протоієрей Миколай Данилевич.

Переклад з російської та видання книги підготовлено В. І. Генсьорським.

Формат книги: 120x165

Палітурка: м'яка.

Кількість сторінок: 88.

Книга поступить в роздрібний продаж в мережу церковних магазинів з 10 жовтня. Щодо придбання книги за оптовими цінами можна звертатись за адресою:

03194, Київ, просп. Леся Курбаса, 7-б, оф. 3

Тел.: +38 066 884 95 40,

+38 (044) 360-04-77,

+38 063-629-17-11

e-mail: info@sobornist.in.ua; www.sobornist.in.ua – сайт видавництва.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Бестселер про сімейне життя — тепер українською

Столична парафія святителя Спиридона Триміфунтського підготувала переклад книги протоієрея Іллі Шугаєва «Як зберегти сім’ю?».Рубрики: Події на часі | Оголошення | Київська | Книжковий огляд |

3851 переглядів / Коментарів: 4

Теги: Протоієрей Миколай Данилевич | Православна книга |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

И такие книги нужны. Хоть я

И такие книги нужны. Хоть я не сторонник новых языков, но для Святой нашей Руси, дабы утверждать ПРАВОСЛАВНУЮ ВЕРУ, нужны и такие творения для молодежи и современных неверующих. Спаси Христе всех нас.

Вадиму: вказаний Вами блог

Вадиму: вказаний Вами блог розвинувся в сайт "Соборність".


Книги, з допомогою Божою, будуть обов'язково надруковані. Це не піаркомпанія, а спроба реально працювати.  


 

А почему не анонсировали

А почему не анонсировали страницу http://sobor-k.blogspot.com/ ?

Это же ваша страничка? Интересно, а запланированные книги будут напечатаны, или это токмо пиар-кoмпания?

Деже велика подяка

Дуже велика подяка перекладачу цієї книжки В.І.Генсьорському.

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru