Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська
КИЇВ-АССІЗІ. Українці в Італії: діалог про мир і справедливість зібрав не тільки віруючих, а й атеїстів
31 October 2011 15:13

29 жовтня делегація Української Православної Церкви повернулася з Італії з Дня роздумів та діалогу про мир і справделивість у всьому світі, який проходив в Ассізі під девізом «Паломники істини, паломники миру», — повідомляє офіційний сайт УПЦ.

Більше 300 представників християнських Церков і громад взяли участь у цій зустрічі, щоб висловити солідарність у прагненні до мирного співіснування цивілізацій і народів.

Проте на зустрічі в Ассізі не звершувалися спільні молитви. Більше того, цього року у ній брали участь прихильники атеїстичного гуманізму. На переконання організаторів, невіруючі інтелектуали, які щиро шукають правди, миру та справедливості, також можуть зробити свій цінний внесок для добра сучасного людства.

Серед присутніх був колишній голова комуністичної партії Австрії Вальтер Байер, уродженка Болгарії, яка мешкає у Франції, відомий літературознавець професор Юлія Крістева, італійський професор із Пізи Ремо Бодеі та мексиканський професор філософії Ґіллермо Уртадо. Зокрема, професор Г. Уртадо у своєму виступі заявив, що «ми, миряни гуманісти, будемо докладати всіх зусиль, щоб віруючі і невіруючі жили у взаємній довірі, в спільному пошуку істини, справедливості і миру».

У центрі уваги учасників діалогу – виклики сучасного світу, необхідність об’єднати зусилля людей доброї волі в протистоянні руйнівному впливу різних форм насилля (війн, тероризму і т.п.), дискримінації, войовничого секуляризму, економічної нестабільності та фундаменталізму.

А від УПЦ у Днях роздумів взяла участь делегація у складі єпископа Дніпродзержинського і Царичанського Володимира та секретаря Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрея Миколая Данилевича. Від Руської Православної Церкви у зустрічі взяв участь Патріарший екзарх всієї Білорусі митрополит Мінський і Слуцький Філарет, а також митрополит Астанайський и Казахстанський Олександр з супроводжуючим духовенством.

Із Предстоятелів Помісних Православних Церков були Патріарх Константинопольський Варфоломій I, Архієпископ Тіранський і всієї Албанії Анастасій, а також представники Олександрійської, Антіохійської, Сербської, Румунської, Польскої Церков.

Під час перебування в Італії 28 жовтня делегація Української Православної Церкви також відвідала православний храм святої великомучениці Катерини в Римі, де пройшла зустріч з настоятелем — ієромонахом Антонієм (Севрюком). А крім того, з Надзвичайним та Повноважним Послом України при Святому Престолі пані Т. І. Іжевською.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ-АССІЗІ. Українці в Італії: діалог про мир і справедливість зібрав не тільки віруючих, а й атеїстів

Більше 300 представників християнських Церков і громад взяли участь у Дні роздумів і діалогу про мир і справедливість в усьому світі, який проходив під девізом «Паломники істини, паломники миру».Рубрики: Новина дня | Події на часі | Київська | Зовнішньоцерковна діяльність | Церква і суспільство |

1798 переглядів / Коментарів: 1

Теги: церква і суспільство | ВЗЦЗ УПЦ |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

АССИЗИ ЭКУМЕНИЧЕСКИЙ ФОРУМ

ЭКУМЕНИЗМ ЛЕЖИТ НА ПАДЕНИЕ И НА ВОССТАНИЕ МНОГИХ! Экуменическое движение вызывает ожесточенные споры в разрозненных общинах христианских церквей. И не удивительно. Не все люди мыслят одинаково. Есть люди доброй воли, но есть и злой воли. И вот, ожесточенные споры между экуменизмом и догматичным традиционализмом, скажем так, и высекает искру спора. Жаркую искру. Этой искрой и является сама жизнь Церкви

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru