Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська
КИЇВ. 6 відомих київських багатодітних родин відзначив нагородами Предстоятель
16 May 2013 13:43
Анна Синица

У День сім’ї, любові і вірності, 15 травня, в галереї «Соборна» від імені Предстоятеля Української Православної Церкви, голова Синодального відділу у справах сім’ї відзначив шість сімей церковними нагородами за активну духовно-просвітницьку діяльність та вагомий внесок у розвиток сімейних цінностей. Це сім’ї, які прожили не один рік разом, пережили різні події, і не дивлячись ні на що, зуміли зберегти любов і вірність один одному.

Відкрив церемонію нагородження Вікарій Київської Митрополії, голова Синодального відділу у справах сім’ї, єпископ Ровеньківський та Свердловський Пантелеімон. Владика відзначив, що Церква щиро вдячна цим сім’ям за те, що вони змогли збудувати власну Малу Церкву, а також за їх активне соціальне служіння та духовно-просвітницьку роботу на благо Церкви.

Серед сімей, що отримали нагороду:

1. Настоятель храму святого рівноапостольного князя Володимира (Київська область), ієрей Димитрій та матінка Юлія Прокопенко - батьки 8 дітей, беруть актину участь у роботі Духовно-просвітницького центру Кафедрального собору, ведуть духовно-просвітницькі зустрічі з молоддю на тему «Як створити міцну сім’ю?».

2. Настоятель храму святителя Миколая Чудотворця , (м. Київ), протоієрей Миколай Загородній та матінка Олена Загородня - батьки 6 синів, протягом багатьох років ведуть активну духовно-просвітницьку роботу з молоддю та дітьми, засновники організації «Дружина», є активними партнерами роботи Духовно-просвітницького центру, в тому числі центру розвитку сім’ї «Сім’я в радість».

3. Клірик Вознесенського храму (м. Київ) протоієрей Костянтин Курбанов та матінка Ольга Курбанова – батьки 7 дітей, беруть активну участь у духовно-просвітницьких зустрічах з дітьми та молоддю; о. Констянтин Курбанов – викладач Київської Духовної семінарії і академії та ініціатор створення гімназії з православними класами. В тому числі беруть активну участь у роботі Духовно-просвітницьку центру Кафедрального Собору.

4. Настоятель храму Покрова Божої Матері с. Обуховичі Київської єпархії, протоієрей Димитрій Черкашин та матінка Вероніка Черкашина - батьки 8 дітей, двоє з яких – усиновлені. Отець Димітрій бере активну участь у духовно-просвітницькій роботі за межами України. Сьогодні місія отця Димітрія проводиться в Бельгії.

5. Настоятель Успенського храму (Київська область), протоієрей Микола та матінка Вікторія Могильні - батьки 8 дітей, беруть участь в проведенні духовно-просвітницьких зустрічей «Як створити міцну сім’ю?», «Зростаємо разом» Православного центру розвитку сім’ї «Сім’я в радість», проводять духовні бесіди з молоддю. Матінка Вікторія - православний журналіст, постійний автор статей для журналів «Отрок» та «Фамілія».

6. Настоятель Успенського храму (Черкаська обл.), протоієрей Роман Дишлюк та матінка Людмила Дишлюк - батьки 15 дітей. Сім’я Дишлюк створила дитячий будинок сімейного типу на базі своєї сім’ї. Вони виховують 15 дітей: 5 біологічних, дві дівчинки-сестрички – усиновлені (одна з них – інвалід), 8 дітей на вихованні (з них 18-річний хлопчик інвалід). Найстаршому вихованцю 18 років , найменша дівчинка  – немовля – 11 міс.

Свято організовано за підтримки Синодального відділу у справах сім’ї Української Православної Церкви, Духовно-просвітницьким центром Кафедрального Собору на честь Воскресіння Христового, в тому числі Православним центром розвитку сім’ї «Сім’я в радість».

duhcenter.in.ua


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. 6 відомих київських багатодітних родин відзначив нагородами Предстоятель

Церква вдячна сім’ям, які змогли побудувати власну Малу Церкву.Рубрики: Події на часі | Київська | Церква і сім’я |

2174 переглядів / Коментарів: 0

Теги: багатодітні сім'ї |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі
Статті цього автораЦікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru