Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » За розділами » Зовнішньоцерковна діяльністьУКРАЇНА - РОСІЯ. Усі архієреї УПЦ беруть участь в Архієрейському Соборі РПЦ, який проходить 2 - 4 лютого
02 February 2011 11:51

Сьогодні, 2 лютого, в залі церковних соборів Храму Христа Спасителя відкрився Освячений Архієрейський Собор Руської Православної Церкви, який проходитиме до 4 лютого.

Згідно з Уставом РПЦ, головою Архієрейського Собору є Патріарх Московський і всієї Русі Кирил. У складі президії Собору — постійні члени Священного Синоду, в тому числі, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир.

До участі в Соборі запрошено 217 архіпастирів Руської Православної Церкви. У Статуті РПЦ говориться, що Архієрейський Собор складається з єпархіальних архієреїв, а також вікарних архієреїв, які очолюють Синодні установи та духовні академії або мають канонічну юрисдикцію над підвідомчими їм приходами. Інші вікарні єпископи можуть брати участь у засіданнях Собору без права вирішального голосу.

У Соборі беруть участь всі архієреї Української Православної Церкви, оскільки УПЦ входить до складу Московського Патріархату у статусі самокерованої.

До речі, на адресу Собору надійшли вітання від Президента Російської Федерації Дмитра Медведева і Президента України Віктора Януковича.

На Архієрейському Соборі Святіший Владика розповів про роботу Загальноцерковного суду, акцентуючи увагу на тих питаннях, які двозначно трактуються в Положенні про церковний суд, наприклад, питання безстрокових заборон. Також доручив Богослужбовій комісії вивчити підготовлену молитву про самовбивць, звернув особливу увагу членів Собору на введення на всіх приходах штатних посад педагога (катехизатора), соціального і молодіжного працівників, сказав, що слід віддавати пріоритет не монументальному храмобудівництву, а зведенню простих і недорогих храмів у тих місцях, де важко зібрати засоби, та інше.

Архієрейський Собор детально висвітлюється на офіційному сайті Московського Патріархату.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

УКРАЇНА - РОСІЯ. Усі архієреї УПЦ беруть участь в Архієрейському Соборі РПЦ, який проходить 2 - 4 лютого

Детально Архієрейський Собор висвітлюється на офіційному сайті Московського Патріархату.Рубрики: Новина дня | Події на часі | Зовнішньоцерковна діяльність | Релігійне законодавство | Церковні хроніки |

2631 переглядів / Коментарів: 2

Теги: Патриарх Московский и всея Руси Кирилл | Блаженніший Митрополит Володимир | Архиерейский Собор РПЦ |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

 Отче, а с чего такой

 Отче, а с чего такой пессимизьм? Вы же уже практически профессор новосозданного вуза)) вот и пройдитесь по исторической практике церковной,а не по тому "кто что утверждал". 

в докладе Патриарха ,которая в док. виде размещена на патриархия.ру , чётко сказано, что уже есть некий чин, применяющийся(или планировавшийся к применению) в г.Москва. и Патриарх даёт поручение Богословской комиссии этот чин проверить на вшивость. а если цензура одобрит, то надо этот чин разослать во все епархии ,чтобы строгость одних и мягкость других не порождала всеобщей "многовековой неразберихи" в данном вопросе.

Пы.Сы. мне всегда было интересны святые древней церкви, которые заканчиваи жизнь самоубийством. как , отче, Вы относитесь к такому явлению(и другому, когда человек будучи душевнобольным или в состоянии аффекта сделал непоправимое, но "ради утешения" родственников отпевание дозволялось. разве что только "со святыми упокой" не пели,так как любое отпевание богословски - это чин канонизации.)

простите ,грешного...

молитвы о самоубицах

Хм...  Молитва о самоубийцах.

И куда нам теперь девать наши же многовековые утверждения о невозможности

подобной молитвы?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru