Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська
КИЇВ. Православна Україна молиться за свого Предстоятеля в його День Ангела
27 July 2011 18:49

Сьогодні, 28 липня, у день пам'яті святого князя Володимира – День Ангела Блаженнішого Митрополита Володимира  Предстоятелі Руської, Грузинської та Української Православних Церков звершили святкову Божественну літургію на Соборній площі Лаври з сонмом священнослужителів з України, Росії, Грузії, Румунії, Молдови та інших країн.

Уся повнота Української Православної Церкви зібралася за богослужінням у Києво-Печерській Лаврі, щоб, прославляючи святого князя Володимира і святкуючи День Хрещення Русі, вознести молитви Господу і святому князю Володимиру за свого Архипастиря.

Привітати з Днем Ангела Предстоятеля Української Православної Церкви приїхали Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил, Святіший і Блаженніший Католікос-Патріарх всієї Грузії Ілія II, архієреї Руської, Грузинської та Української Православних Церков, члени Священного Синоду, насельники монастирів, сестри православних сестричеств милосердя м. Києва, представники православних молодіжних організацій і віруючі.

Наприкінці богослужіння Блаженніший Митрополит Володимир звернувся до Патріарха Кирила та Католікоса-Патріарха Ілії ІІ із вітальним словом та на згадку про спільну молитву подарував Сввятішому Патріарху образ Почаївської ікони Божої Матері, а Святішому Католікосу-Патріарху — комплект предстоятельських панагій.

У свою чергу Предстоятель Руської Церкви привітав Блаженнішого Владику з Днем Тезоіменитства та подарував комплект предстоятельських панагій, а на згадку про молитву у Києво-Печерські Лаврі — подарував монастирю список Валаамської Ікони Богородиці. Також Московський Патріарх подарував Грузинському Католікосу-Патріарху архієрейську панагію та ікону Хрестителя Русі — рівноапостольного князя Володимира. Окрім цього, Первоієрарх Руської Церкви передав у благословення вірянам маленькі іконочки князя Володимира.

Наостанок присутніх привітав Святіший і Блаженніший Католікос-Патріарх всієї Грузії Ілія ІІ. Зокрема, він подарував Патріарху Кирилу мозаїчну ікону великомученика Георгія Побідоносця, Блаженнішому Митрополиту Володимиру — образ Грузинської ікони Богородиці. На згадку про свої перші відвідини Києва та Києво-Печерської Лаври Грузинський Патріарх залишив у дар обителі Почаївську ікону Пресвятої Богородиці, виконану грузинськими майстрами.

Цього дня також УПЦ уперше вшановує собор Київських святих, святкування якого було встановлено на засіданні Священного Синоду УПЦ 10 лютого 2011 року (журнал №1).

Пряму трансляцію святкового богослужіння з Києво-Печерської Лаври здійснювали телеканали «Перший національний» і «Глас».


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Православна Україна молиться за свого Предстоятеля в його День Ангела

Сьогодні, 28 липня, у день пам'яті святого князя Володимира – день Тезоіменитства Блаженнішого Митрополита Володимира  Предстоятелі Руської, Грузинської та Української Православних Церков звершили святкову Божественну літургію на Соборній площі Лаври.Рубрики: Новина дня | Події на часі | Київська | Церква і суспільство |

2024 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Патриарх Московский и всея Руси Кирилл | Католикос-Патриарх всея Грузии Илия II в Украине | День Крещения Руси | Блаженніший Митрополит Володимир |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru