Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська
ІРПІНЬ. Майбутні податківці створили молодіжне братство на честь св. апостола Матфея
06 February 2012 15:28

З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, у п’ятницю, 3 лютого, голова Синодального відділу Української Православної Церкви у справах молоді, вікарій Київської Митрополії єпископ Обухівський Іона взяв участь у презентації курсантського молодіжного братства на честь святого апостола Матфея при Національному університеті державної податкової служби України в місті Ірпінь Київської області.

Ініціатива створення братства належить офіцерам та курсантам факультету податкової міліції. Одним із них став командир І курсу майор Василь Чмелюк. У своєму виступі на початку презентації він розповів про історію братств стародавніх часів та окреслив завдання для новоствореного Свято-Матфеєвського братства. Серед них: здійснення паломництв святими місцями України, просвітницькі та соціальні акції, створення християнської баскетбольної команди тощо.

У вітальному слові до курсантів університету єпископ Іона наголосив на важливості формування християнського світогляду молодої людини в наші нелегкі часи, особливо тієї молоді, яка готується стати державними службовцями на ниві збирання податків, де існує чимало спокус і загроз для душі. 

Присутній на презентації братства заступник голови Синодального молодіжного відділу архімандрит Іоасаф (Перетятько) в своєму виступі поділився особистим досвідом створення та організації роботи молодіжної волонтерської групи при Київському Свято-Троїцькому Іонинському монастирі, запропонував обмінюватися досвідом та здійснювати спільні проекти.

Наостанок виступив настоятель університетського Свято-Миколаївського храму при податковому університеті протоієрей Андрій Клюшев. Він розповів про історію взаємовідносин між університетською спільнотою та храмом, висловив сподівання на плідну співпрацю братства, молодіжного відділу та храму.

Наприкінці зустрічі єпископ Іона передав у дар університетській бібліотеці декілька номерів православного журналу для молоді «Отрок.ua».

***

Храм на честь святого Миколая, Мирлікійського Чудотворця, на території Національного університету державної податкової служби України діє з грудня 1999 року. Ідея створення храму належить керівництву академії ДПС України та Державної податкової адміністрації України. За задумом, цей храм мав стати осередком духовної освіти для майбутніх податківців. Керівництво податкової служби звернулося за благословенням до Блаженнішого Митрополита Володимира. Благословення було надано, і будівництво почалося у липні 1999 року. Храм було споруджено за півроку, і 19 грудня відбулося освячення, яке здійснив Блаженніший Митрополит Володимир. Після першої відслуженої Літургії Його Блаженство вручив у дар храму частку мощей святителя і чудотворця Миколая.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

ІРПІНЬ. Майбутні податківці створили молодіжне братство на честь св. апостола Матфея

Недарма саме ап. Матфея — колишнього митаря — курсанти обрали своїм покровителем, адже навчаються вони в Національному університеті державної податкової служби.Рубрики: Події на часі | Київська | Церква і молодь |

1608 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Синодальний молодіжний відділ |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru