Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська
ІРПІНЬ. До 1025-річчя Хрещення Русі відкрилася виставка дитячого малюнка
26 June 2013 10:40
Диякон Андрій Глущенко

З нагоди 1025-річчя Хрещення Русі в Ірпінському історико-краєзнавчому музеї відкрилася виставка живопису протоієрея Сергія Вовченка та учнів гуртка дитячого малюнка (при недільній школі Троїцького храму в м. Ірпінь), яким керує отець Сергій.

На відкритті були присутні: Остап Вікторович Ковальчук, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри живопису, проректор Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури; Сергій Вікторович Чеборьов, викладач малюнку у Національному авіаційному університеті; художники різних напрямків.

— Живопис, буквально — це «зображення живого», «зображення життя», і це є мистецтво від Бога, — коментує виставку о.Сергій. — Оскільки саме Бог є Джерелом життя. «Я є Сущий», — сказав Господь Мойсею, тобто «Той, Хто живе предвічно». Христос є «Воскресіння та Життя», Святий Дух іменується «Животворчим», а вся Пресвята Трійця — «Живоначальною».

У цій частині виставки представлені роботи дітей. Діти ближче до Бога — по недосвідченості у гріху. Вони ще знаходяться під першим незатьмареним враженням про життя. У цих етюдах відтворено те, як Боже світло відображається в дитячих очах, і викладено чисту дитячу душу.

 

Учні нашого гуртка найчастіше у своїх роботах зображають храми, природу нашого краю, квіти. Але навіть у пейзажах відчувається православний, світлий та радісний погляд на світ.

А в цій частині виставки - композиції на шевченківські теми. Наприклад, ось Кобзар у Казахстані робить замальовки. А ось це — чисті води Дніпра і Кримські гори, які перші на нашій землі прийняли Християнство, це проповідь і розповідь про християнську сім’ю, перед якою — різнокольорові камінці як натяк на розквітаюче майбутнє. Це, до речі, мій малюнок. Я намалював його в 7-му класі, у 1987 році, коли наша Церква готувалася до святкування 1000-річчя Хрещення Русі.

  

 

Виставка творів о. Сергія Вовченка та його учнів буде тривати до другої половини липня. Адреса Музею: м. Ірпінь, вул. Т. Шевченка, 4 (центральна площа).


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

ІРПІНЬ. До 1025-річчя Хрещення Русі відкрилася виставка дитячого малюнка

Виставка творів о. Сергія Вовченка та його учнів триватиме до другої половини липня за адресою: м. Ірпінь, вул. Т. Шевченка, 4 (центральна площа).Рубрики: Події на часі | НЕЗАБАРОМ | Київська | Церква і культура |

3794 переглядів / Коментарів: 0

Теги: виставка до 1025-річчя Хрещення Русі | виставка дитячого малюнка | 1025-річчя Хрещення Русі |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru