Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » За розділами » Милосердя
Гуртожиток для «випускників» дитбудинків: потрібна наша допомога
26 March 2013 17:46

Що чекає вихованця дитбудинку для дітей-сиріт та інвалідів після досягнення 18 років? Широкі можливості для реалізації талантів? Усе набагато простіше: таким «повнолітнім дітям» просто ніде ночувати.

Згідно з Законом України «Про житловий фонд соціального призначення», після досягнення 18 років діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, протягом місяця забезпечуються соціальним житлом, а згодом – постійним житлом. Однак де-факто – з цим портал «Православіє в Україні» стикався під час пошуку житла для колишніх вихованців Цюрупинської школи-інтернату Василя Ланцева та Олександра Панченка (до речі, слава Богу, зараз у них завдяки допомозі небайдужих людей усе гаразд – мають житло та роботу) – такі діти дуже довго чекають на хоч якусь домівку. Часто ночують просто неба або в добрих людей.

Кам’янець-Подільська громадська організація соціально-правового захисту «Матері і дитини» вирішила хоч якось зарадити цій проблемі – створити соціально-психологічний центр для молодих людей, які опинились у складних життєвих ситуаціях. Зокрема, в цьому центрі молоді люди зможуть не тільки отримати підтримку щодо навчання та працевлаштування, а також, що важливо, – кімнату для проживання.

На прохання ГО «Матері і дитини» Устянська сільська рада Кам’янець-Подільського району передала для центру колишній будинок культури, розташований у с. Баговиця. Щоправда будівля, яку і буде переобладнано на житлові приміщення для молоді, яка не має рідних і близьких чи опинились у складній життєвій ситуації, потребує реконструкції та ремонту.

Тому Кам’янець-Подільська громадська організація соціально-правового захисту «Матері і дитини» звертається до всіх небайдужих із проханням – допомогти зібрати кошти на ремонт цього будинку.

Допоможімо в дні Великого посту – час милосердя, покаяння та любові – молодим людям, які потребують нашої допомоги, мати власну домівку.

Звертатись за телефоном: (068) 034-08-93, голова громадської організації «Матері і дитини» Оксана Віталіївна Олійник.

Адреса ГО «Матері і дитини»: 32300 Хмельницька обл., м.Кам’янець-Подільський, вул. Троїцька, 2.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

Гуртожиток для «випускників» дитбудинків: потрібна наша допомога

Свідчимо: ці люди дійсно допомагають молоді, яка опинилась у складній ситуації. Кожен із нас може долучитись.Рубрики: Події на часі | Милосердя | Кам’янець-Подільська |

2156 переглядів / Коментарів: 0

Теги: милосердя | дети-сироты |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru