Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » КиївськаТЕРНОПІЛЬ. «Фамільні» зустрічі — у древньому Збаразькому замку на Тернопільщині
16 August 2012 11:56
Священик Андрій Кінашевський

«Те, що ми говоримо про збереження сім’ї, вже само по собі не добре». Саме таку тезу висунув учасник круглого столу «Фамільні зустрічі», що відбувся в неділю, 12 серпня, на Тернопільщині, протоієрей Костянтин Іващенко, головний редактор православної газети «Одігітрія» з м. Вінниці.

«Факт, що ми підіймаємо таку тему до обговорення і акцентуємо на цьому увагу, говорить про те, що у нас не все гаразд, - підкреслив священик. - Якщо нашому суспільству потрібно пояснювати, що сім’я – фундамент для нашого майбутнього, і її треба берегти, то суспільство це хворе».

Зауважимо, що подібний захід на Тернопільщині проходив вперше. За благословенням митрополита Тернопільського і Кременецького Сергія, його організували та провели редактор журналу «Фамілія» Наталя Горошкова, координатор проекту Марина Богданова та популярний радіоведучий православних програм, регент хору Іонінського монастиря м. Київ протодиякон Микола Лисенко.

Актуальність форуму є очевидною. Лише лінивий і зовсім байдужий не помітить тієї шаленої хвилі, яка натискає на інститут сім’ї сьогодні, аби розтрощити його чи хоча б знівелювати його суспільно-моральне значення. І не дивно, адже сім’я – це майбутнє будь-якої спільноти, а наша українська сім’я – ще й колиска духовності, моральності та високої культури. Не до вподоби силам пекла, що сім’я поки що худо-бідно виконує свої функції. Мало було лише пропаганди безсоромного антихристиянського способу статевого життя, потрібно ще в корені спотворити усю гармонію стосунків чоловіка і жінки. Дійшло до того, що найсвятіше для дитини на землі з перших днів її життя – тато й матір - вже в «цивілізованому» світі татом і матір’ю назвати не можна, мовляв: нетолерантно. У багатьох країнах, де цілком узаконені гомосексуальні стосунки, їх необхідно називати батько №1 і батько №2.

От і на нашій Батьківщині нещодавно була спроба нав’язати народу такий збочин - як норму. Це не припустимо, бо сім’я, яка живе прямо протилежно Слову Божому, не може бути «малою Церквою», вона не виховуватиме у своїх чад справжню любов, яка залучала б їх до синівства Богу. Як правило, такі чада не здатні на жертовний подвиг заради ближнього. Священики, які приїхали до старовинного Збаразького замку, поділились із небайдужими людьми, котрі повністю заповнили органну залу замку своїми думками щодо даної проблематики.

Зокрема кандидат філологічних наук і богослов’я, викладач Київської духовної академії протоієрей Олег Кожушний у своїй доповіді розповів про те, що для наших дідів і прадідів сім’я була завжди патріархальною і моделлю поведінки для прийдешніх поколінь. У такій сім’ї батько завжди був не лише головою і основним джерелом доходу, а молитвеником, ходатаєм перед Богом, благочестивим прикладом. І якщо тато був головою, в повному розумінні цього слова, матір завжди була серцем сім’ї, прикладом любові, ніжності, кротості й смирення.

Цікавою для слухачів була й презентація сімейного православного журналу «Фамілія». І, як перехід від розмов до діла, усі присутні побачили відеоролик про роботу сімейного руху «Разом - назавжди» на честь св. мучеників Адріана і Наталії.Насамкінець теплу і плідну зустріч завершили співом многоліття рабі Божій Наталі Горошковій, яка в той день святкувала свій день народження. Кожен присутній отримав із рук головного редактора черговий номер журналу «Фамілія».

 ТЕРНОПІЛЬ. «Фамільні» зустрічі — у древньому Збаразькому замку на Тернопільщині
 ТЕРНОПІЛЬ. «Фамільні» зустрічі — у древньому Збаразькому замку на Тернопільщині
 ТЕРНОПІЛЬ. «Фамільні» зустрічі — у древньому Збаразькому замку на Тернопільщині
 ТЕРНОПІЛЬ. «Фамільні» зустрічі — у древньому Збаразькому замку на Тернопільщині
 ТЕРНОПІЛЬ. «Фамільні» зустрічі — у древньому Збаразькому замку на Тернопільщині

Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

ТЕРНОПІЛЬ. «Фамільні» зустрічі — у древньому Збаразькому замку на Тернопільщині

Тема зустрічі була присвячена збереженню сім’ї у сучасному світі, де узаконені гомосексуальні стосунки, а тата і маму треба називати батьками № 1 і №2.Рубрики: Події на часі | Київська | Церква і сім’я | Тернопільська |

3073 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Фамильные встречи | Журнал «Фамилия» |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі
Статті цього автора
Що є істина
19 December 2010
Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru