Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » За розділами » МилосердяДопоможіть знайти! 5 років мати шукає сина Сергія Крамарчука, який, імовірно, пішов у монастир
16 May 2013 20:25
Наталя Пономаренко

Кажуть, молитва матері із дна моря дістане. Звично, що так. Але скільки часу і сил треба для цього – ніхто не знає. Майже п’ять років чекає на сина Наталя Пономаренко з райцентру Петропавлівка, що на Дніпропетровщині. Плаче, молиться і виглядає з далеких доріг, але – марно.

«Уклінно прошу знайти мого сина – Сергія Васильовича Крамарчука, 29 вересня 1982 року народження, - пише Наталія в проханні до Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Володимира. – Сергій прийшов до віри Божої після армії, співав у хорі нашого Свято-Петропавлівського храму, багато читав релігійної літератури. Працював на шахті «Ювілейній» робітником. 16 жовтня 2007 року поїхав у Почаївську Лавру на двотижневий послух і не повернувся. Хоча й раніше їздив у монастир на час відпустки, але завжди приїжджав додому. Більше про сина нічого не знаю…».

«Батьківське благословення — це найбільша спадщина для дітей, - казав старець Паїсій Святогорець. - Тому діти повинні намагатися мати батьківське благословення».  Тим паче, якщо служити Богові в обителі.

Отже, якщо хтось знає, де Сергій і може допомогти – Наталія буде щиро вдячна (її телефон – 095-205-20-68). Вона чекатиме на сина або хоча б якусь звістку про нього. Вірить, що Сергій живий і здоровий, адже «не може загинути син стількох сліз», як писав святитель Амвросій Медіоланський до матері-християнки (пізніше - святої Моніки, матері блаженного Августина), яка плаче за своїм сином. 

***

«Батьківське благословення — це найбільша спадщина, яку батьки залишають своїм дітям. Тому діти повинні подбати, щоб отримати його. Подивися, до чого дійшов Яків заради того, щоб отримати благословення батька? До того, що заліз навіть в овечу шкуру! Особливо велике діло — благословення матері! Одна людина говорила: «Кожне слово моєї матері — це золота монета».

«…Один чоловік прийшов до мене в келію весь у сльозах. "Отче, — став говорити він, — моя мати мене прокляла. І ось у мене в сім'ї суцільні хвороби, розлади, на роботі все йде сторч головою..." — "Напевно, і сам ти дав матері якийсь привід, —відповів йому я. — Адже вона не могла проклясти тебе ні з того, ні з сього". — "Так, — каже, — я теж був ще той синочок..." — "Піди, — кажу, — і попроси в матері прощення". — "Піду, отче, — відповів він. — Дай мені твоє благословення". — "Своє благословення я тобі даю, — сказав я йому, — але ти повинен взяти благословення й від матері". — "Навряд чи, — говорить, — вона дасть мені благословення". — "Піди, — кажу, — до неї й, якщо вона тобі його не дасть, скажи їй так: "Один старець сказав мені, що й ти теж колись віддаси душу Богові"". Він пішов до своєї матері, і вона благословила його так: "Дитя моє, хай прийде на тебе благословення Авраамове!" Минуло трохи часу, і він знову приїхав на Афон, привіз мені подарунки — вишневий компот і лукум. Він сяяв від радості. Його діти були здоровими, на роботі все йшло добре. У його очах стояли сльози, і він без кінця повторював: "Слава Богу". Життя цієї людини змінилося, і він говорив тільки про духовне. А що вже говорити, якщо людина має повагу до батьків з самого початку! Як така людина може не мати благословення Божого?»

«Про повагу і любов дітей до батьків». Блаженної пам'яті старець Паїсій Святогорець («Слова. Том 4).


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

Допоможіть знайти! 5 років мати шукає сина Сергія Крамарчука, який, імовірно, пішов у монастир

У проханні про допомогу до Блаженнішого Митрополита Володимира мати пише, що син поїхав на послух до Почаївської Лаври у 2007 році... і не повернувся.  Рубрики: Події на часі | Милосердя |

2675 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Допоможіть знайти |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru