Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » Наші статті » Актуальний коментар
Чи потрібен Українській Православній Церкві статус домінуючої?
15 April 2011 11:52
Архиепископ Александр (Драбинко)

14 квітня в мас-медіа з’явилась інформація про звернення зборів громадськості Української Православної Церкви до Президента України Віктора Януковича і Прем’єр-міністра Миколи Азарова з вимогою «припинити інтеграцію до Євросоюзу та надати канонічній Православній Церкві в Україні статус домінуючої».

У зв’язку з цим Секретаріат Київської Митрополії УПЦ заявляє, що висловлювання офіційної позиції Української Православної Церкви щодо державно-церковних відносин та звернення і документи, що носять офіційний характер, згідно зі Статутом УПЦ, знаходяться в тільки компетенції  Архієрейського Собору та Священного Синоду УПЦ на чолі з Предстоятелем.

Особиста громадська позиція, висловлювана окремими вірними УПЦ, з точки зору Священноначалія, носить приватний характер і тому не має сприйматися як позиція всієї Церковної повноти.

Тому звернення зборів громадськості Української Православної Церкви, про яке йдеться в повідомленнях у ЗМІ від 14 квітня 2011року, не є офіційною  позицією Української Православної Церкви.

Архієпископ Переяслав-Хмельницький Олександр (Драбинко), секретар Предстоятеля УПЦ, в.о. Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ, звернувся до журналістів із проханням, щоб вони подавали інформацію коректно.

Для отримання офіційних коментарів — звертатися в прес-офіс УПЦ.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

Чи потрібен Українській Православній Церкві статус домінуючої?

Секретар Предстоятеля УПЦ звернувся до журналістів із проханням, щоб вони подавали інформацію коректно й для отримання коментарів зверталися в прес-офіс УПЦ.Рубрики: Публікації | Актуальний коментар |

2026 переглядів / Коментарів: 3

Теги: Архиепископ Александр (Драбинко) | ВЗЦЗ УПЦ |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Cкільки ще триватиме цей цирк?

Официальный сайт РПЦ называет Анисимова "руководитель пресс-службы УПЦ В.С. Анисимов"

http://www.patriarchia.ru/ db/text/1455944.html

Архиепископ Митрофан по этому поводу пишет следующее: "Беда в том, что есть такие случаи, когда отдельные иерархи и священники выдают свое личное мнение за мнение всей Церкви". Добавим: или их представители-миряне, с благословения иерархов.

О таких руководителях, также о борцах с кодами, ревнителях о царях владыка тоже дает комментарий: "Иерархи должны очень строго и требовательно подходить к претендентам на рукоположение в священный сан. Иногда рукополагаются люди, которые имеют психические отклонения, а затем в силу тех или иных обстоятельств они начинают чувствовать себя лидерами"

http://www.religion.in.ua/main /interview/9488-upravdelami-upc -arxiepiskop-mitrofan-yurchuk-svyashhenniki-kotorye-zanimayutsya -tolko-treboispolneniem-yeto- vcherashnij-den.html

 

 

Вы что-же хотите чтобы УПЦ лишилась молодых прихожан?

Ведь молодежь особенно чувствительна к фальши и официозу... недорогие часы и Фольксваген-гольф владыки Святослава камня на камне не оставили от православного миссионерства Патриарха в часах стоимостью в жизнь нескольких больных детей.

Добре, але..

За ту добу, поки прес-служба УПЦ розкачувалася з цією реакцією, світські ЗМІ

уже встигли розтиражували інфу про "вимогу Церкви" по умах читачів, багато з яких

вже встигли написати у коментах щось типу "Московская Церковь оборзела!" .

А солідне видання "КоммерсантЪ" вже встигло видати матеріал

"Церковь хочет сменить статус" http://kommersant.ua/doc.html?DocID=1621755 ,

де процитувало думку пресс-секретаря УПЦ МП Василий Анисимова:

В УПЦ МП к заявлению православных братств отнеслись со сдержанным оптимизмом. "Например, в Польше никто не будет отрицать роль католической церкви в становлении страны, а в странах Балтии есть такое понятие, как 'исторические церкви'. В этом нет ничего плохого",– рассказал Ъ пресс-секретарь УПЦ МП Василий Анисимов.

Так хто є офіційною прес-службою УПЦ - владика Олександр чи Анісімов? 

Cкільки ще триватиме цей цирк?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі
Статті цього автора


Найцікавіше з архівів сайтуЦікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru