Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » За розділами » Духовні навчальні заклади
ЧЕРНІВЦІ. У Чернівецькому православному богословському інституті відбувся набір майбутніх бакалаврів, магістрів та аспірантів
28 August 2011 00:11

Чернівецький православний богословський інститут – вищий навчальний заклад, що готує бакалаврів за спеціальністю «Православне богослов’я» (термін навчання 4 роки) та магістрів за спеціальністю «Православне богослов’я» (термін навчання 2 роки).

Цього року здобувати кваліфікацію бакалавра за спеціальністю «Православне богослов’я» виявили 30 осіб.

Бакалаврська програма є академічним циклом навчання, на якому студенти здобувають знання, вміння і компетенції, необхідні насамперед для пастирської, а також релігійно-просвітницької, місіонерської та церковно-соціальної діяльності в умовах сучасного суспільства.

Студенти, які успішно засвоїли бакалаврську програму йопанували відповідними результатами навчання, можуть продовжити своє навчання: а) за магістерськими програмами в системі богословської освіти Української Православної Церкви; б) за магістерськими програмами у вітчизняній або зарубіжній системах освіти; в) за програмою спеціалізації освоєння необхідно для рукоположення в священний сан і подальшої пастирсько-парафіяльній діяльності.

Здобувати кваліфікацію магістра за спеціальністю «Православне богослов’я» виявили 12 осіб.

Магістерська програма в рамках освітньої системи є академічним циклом навчання, на якому студенти здобувають спеціальні знання, вміння і компетенції, необхідні для виконання завдань, пов'язаних з науково-дослідницькою діяльністю, викладанням богословських дисциплін у церковних і світських навчальних закладах, пастирським, соціальним, місіонерським служінням в умовах, що вимагають спеціальної підготовки, а також із церковно-управлінською та церковно-дипломатичною діяльністю.

Студенти, котрі успішно засвоїли магістерську програму і досягли встановлених результатів навчання, отримують право: a) приступити до здійснення церковного служіння, що вимагає спеціальних знань, умінь і компетенцій; б) продовжити навчання в аспірантурі в системі богословської освіти; в) продовжити навчання за програмами, що ведуть до отримання ступеня кандидата наук у вітчизняній світській системі чи доктора філософії (PhD) у міжнародній освітній системі.

Навчатися в Аспірантурі з подальшим написанням наукової дисертації для здобуття вченого ступеня кандидата наук за спеціальністю «Православне богослов’я» (термін навчання 3 роки) виявили 8 осіб.

Аспірантура – науково-богословський, освітній і дослідницький центр, який здійснює підготовку священнослужителів, викладачів духовних і світських навчальних закладів, церковних науковців та інших фахівців вищої наукової кваліфікації в галузі православного богослов'я за програмами аспірантури та докторантури. Завданням Аспірантури є розвиток церковної богословської науки і вдосконалення системи духовної освіти.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

ЧЕРНІВЦІ. У Чернівецькому православному богословському інституті відбувся набір майбутніх бакалаврів, магістрів та аспірантів


Рубрики: Вісті з регіонів | Духовні навчальні заклади | Чернівецька |

1752 переглядів / Коментарів: 0


Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru