Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська
БУХАРЕСТ-КИЇВ. Викладач КДАіС взяв участь у міжнародній конференції, присвяченій Таїнству Соборування і турботі про хворих
16 May 2012 14:41

15-16 травня в Бухаресті проходить міжнародна конференція «Святе Таїнство Соборування і турбота про хворих», в якій беруть участь представники духовних і світських навчальних закладів Румунії, Болгарії, Росії, Італії, Сербії, України, Йорданії, Грузії та інших країн.

Конференція проводиться на базі богословського факультету Бухарестського університету, з яким Київська духовна академія 25 жовтня 2011 р. підписала договір про співпрацю.

Згідно з угодою, сторони беруть участь в проведенні науково-дослідних симпозіумів, конференцій і семінарів. З благословення ректора Київської духовної академії та семінарії архієпископа Бориспільського Антонія в роботі нинішньої конференції бере участь викладач КДАіС ігумен Сильвестр (Стойчев).

Відкрив конференцію вступним словом декан Богословського факультету Бухарестського університету професор протоієрей Стефан Букіу. Потім до учасників і організаторів наукового заходу з вітальним словом звернувся Предстоятель Румунської Православної Церкви Блаженніший Патріарх Даниіл. Також із привітаннями виступили державний секретар у справах релігій Румунії Адріан Лемені та ректор Бухарестського університету Міркя Дeмітру.

По завершенні пленарного засідання Патріарх Даниіл зустрівся з іноземними учасниками конференції. Під час бесіди Його Блаженство розповів гостям про проекти паліативної допомоги, які реалізуються Румунською Православною Церквою. Наостанок Блаженніший владика вручив гостям пам'ятні подарунки.

Представник Київських духовних шкіл від імені ректора Київської духовної академії та семінарії архієпископа Бориспільського Антонія передав Блаженнішому Даниілу книгу «Записки святителя Петра Могили», яку Київська духовна академія видала спільно з Національним Києво-Печерським історико-культурним заповідником.

Блаженніший Патріарх висловив подяку Київським духовним школам за роботу над спадщиною святителя, праці якого однаково шановані і в Румунії, і в Україні.

Потім робота конференції продовжилася в секціях. Ігумен Сильвестр виступив із доповіддю «Таїнство Єлеопомазання в догматичних посібниках і дослідженнях XIX століття».

Джерело: КДАіС


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

БУХАРЕСТ-КИЇВ. Викладач КДАіС взяв участь у міжнародній конференції, присвяченій Таїнству Соборування і турботі про хворих

У симпозіумі також беруть участь представники світських і духовних закладів із Румунії, Болгарії, Росії, Італії, Сербії, Йорданії, Грузії та інших країн.Рубрики: Події на часі | Київська | Церква і освіта |

1452 переглядів / Коментарів: 0

Теги: КДАіС |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru