Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » За розділами » Соціальна допомога дітям
Благодійна акція УУБА та КаУ до дня святителя Миколая Чудотворця
18 January 2011 16:48

16 грудня з благословення Блаженнійшого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви, та за сприяння ректора Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія та Карпатського університету імені Августина Волошина, заступника голови з богословської вищої освіти і науки Синодального відділу релігійної освіти та катехизації Української Православної Церкви професора, архімандрита Віктора (Бедь), викладачів, студради, студентів академії і університету та за допомогою студентів УжНУ до свята святителя Миколая Чудотворця, архієпископа Мір Лікійських привітали дітей Вільшанського дитячого будинку-інтернату Хустського району.
За дорученням ректора академії та університету професора, архімандрита Віктора (Бедь) в інтернат була відправлена делегація студради в складі Ірини Банк, Михайла Човганин, Роберт Гурай, Віталія Рожак на чолі з помічником ректора з духовно-патріотичного виховання дияконом Іваном Ковачем. Дітям були вручені подарунки: солодощі, іграшки, одяг...
Вихованці дитячого будинку до дня свята Миколая підготували святкову програму для гостей. Зокрема діти проспівали пісні святому Миколаю та розказували вірші.

***
Справка прес-служби УУБА та КаУ: Вільшанський дитячий будинок-інтернат розміщений в селі Вільшани Хустського району. Він призначений для прийому дітей, підлітків та молоді віком від 4 до 35 років, які представляють важку форму психомоторних вад, що їх робить повністю залежними від закладу четвертої категорії за українською системою класифікації. Впродовж більш ніж 70 років поняття "інвалідності" було темою табу в Радянському Союзі. Суспільство, яке вважалося досконалим, погано сприймало інвалідність. Саме тому заклади, призначені для прийому людей з важкою формою фізичної чи розумової відсталості, як наприклад, Вільшанський дитбудинок, розміщувалися в ізольованих місцях.
Вільшанський дитячий будинок-інтернат заснований у 1961 році у пристосованому приміщенні колишньої адміністрації Теребле-Ріцької ГЕС.
Зараз у інтернаті постійно проживає 200 інвалідів ІІІ та ІV профілю, тобто, діти з важкими фізичними та розумовими вадами, з яких 107 - діти до 18 років та 93 - молодіжне відділення після 18 років. Із 107 дітей до 18 років є 4 сироти, 89 дітей позбавлених батьківського піклування та 14 дітей мають батьків, однак батьки відвідують лише 5 дітей. В інтернаті є 34 вихованці, прикуті до ліжка.

Прес-служба УУБА - КаУ

 


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

Благодійна акція УУБА та КаУ до дня святителя Миколая Чудотворця

Дітям були вручені подарунки: солодощі, іграшки, одяг...Рубрики: Соціальна допомога дітям |

2193 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Вільшанський будинок-інтернат |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru