Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Білоцерківська
БІЛА ЦЕРКВА. Священнослужителі, освітяни й науковці обговорили питання духовно-морального виховання на Київщині
20 June 2013 11:20

ІІІ регіональна науково-практична конференція «Духовно-моральне виховання в системі освіти Київщини», присвячена 1025-річчю Хрещення Русі, відбулася 18 червня на базі Білоцерківського навчально-виховного об'єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» Білоцерківської міської ради.

Ініціаторами її проведення виступили: Білоцерківська єпархія Української Православної Церкви, Київська обласна державна адміністрація, департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів.

У роботі конференції взяли участь: архієпископ Білоцерківський і Богуславський Августин, начальник Управління духовної освіти Білоцерківської єпархії, Заслужений працівник освіти України, кандидат педагогічних наук, протоієрей Ігор Ковровський, начальник відділу у справах релігії та національностей Київської обласної державної адміністрації Ткачук Л.С., в.о. ректора Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів Кабан Л.В., керівники і представники органів державного управління, духовенства, засобів масової інформації, науково-педагогічні працівники, керівники навчальних закладів, установ освіти, методичні працівники, педагоги області. З благословення Голови Синодального відділу релігійної освіти, катехізації та місіонерства Української Православної Церкви митрополита Полтавського і Миргородського Филипа у конференції взяв участь співробітник відділу РОКІМ протоієрей Сергій Коцар.

Перед початком роботи конференції відбувся невеликий концерт духовних піснеспівів у виконанні чоловічого хору Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Біла Церква, керівник – диякон Миколай Боговик.

Конференція розпочалася з вітань її учасникам від Голови Київської обласної державної адміністрації Присяжнюка А.Й., Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, Голови Синодального відділу релігійної освіти, катехізації та місіонерства Української Православної Церкви та єпископа Серафима (Залізницького), у минулому Керуючого Білоцерківською єпархією.

Далі з доповідями виступили: керуючий єпархією, архієпископ Білоцерківський і Богуславський Августин, протоієрей Ігор Ковровський, Перерва Володимир Степанович, старший викладач кафедри педагогіки і психології Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів, кандидат історичних наук, Дроздовський Олександр Михайлович, директор Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Білоцерківської міської ради, керівник міського методичного об'єднання вчителів курсу «Біблійна історія та християнська етика» та низка педагогів – викладачів курсу з кожного благочиння єпархії, а також учениця 10-го класу Білоцерківської ЗОШ № 4 Бернацька Ярослава.

Доповідачі у повній мірі розкрили тему духовно-морального виховання учнівської молоді: викладання курсів християнської етики в загальноосвітніх навчальних закладах Київської області та формування духовних цінностей і моральних переконань учнів засобами курсу «Біблійна історія та християнська етика».

Відзначення 1025-річчя Хрещення Русі спонукає учасників конференції ще раз осмислити вагомість цієї події та значення вивчення курсів духовно-морального спрямування у формуванні духовних і моральних цінностей особистості. Учасники конференції зауважили, що питання забезпечення ефективності функціонування системи духовно-морального виховання учнівської молоді потребує подальшого вивчення, розроблення, апробації та впровадження у практику роботи дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних і вищих навчальних закладів.

В рамках заходу також було проведено виставку дитячих та юнацьких робіт «Храмові споруди Київщини», на якій представлено індивідуальні та колективні роботи учнів загальноосвітніх навчальних закладів, вихованців позашкільних навчальних закладів, студентів професійно-технічних і вищих навчальних закладів.

Подано 82 роботи учасників із 15 районів і міст області, а також комунальних закладів Київської обласної ради: картини, малюнки, постери та фотографії, на яких зображено храмові споруди Київської області; макети історичних і сучасних культових споруд, виконані в різних техніках тощо.

Завершилася конференція нагородженням педагогічних працівників відзнаками Української Православної Церкви.

Прес-служба Синодального відділу релігійної освіти, катехізації та місіонерства Української Православної Церкви


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

БІЛА ЦЕРКВА. Священнослужителі, освітяни й науковці обговорили питання духовно-морального виховання на Київщині

В рамках заходу, присвяченого ювілею - 1025-річчю Хрещення Русі – відбулася виставка дитячих та юнацьких робіт «Храмові споруди Київщини».Рубрики: Новина дня | Події на часі | Білоцерківська | Церква і освіта |

1910 переглядів / Коментарів: 0

Теги: духовно-моральна освіта | Архієпископ Августин (Маркевич) |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru