Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » За розділами » МилосердяБабуся вже декілька років бореться за життя онучки, дуже потрібна допомога!
26 March 2013 17:39

До Києва з Рівного вже вкотре бабуся везе на операцію онучку Валю.  

Діагноз дівчинки: папіломатоз гортані. Це рідкісне захворювання, в гортані дівчинки ростуть папіломи (доброякісні пухлини), які перекривають дихання.

Валя вже декілька разів потрапляла до відділення реанімації Рівненської обласної дитячої лікарні, щоб врятувати життя дівчинці її підключали до трахеостоми. Дитина вкрай важко витримує цю процедуру.

На сьогодні єдине лікування хвороби – хірургічне видалення папілом, такі операції дівчинці проводять в ЛОР-відділенні національної лікарні Охмадит. На жаль, лягати під ніж хірурга Валічці доводиться двічі на місяць.

Поки що бабуся з онучкою ходять по замкнутому колу від операції до операції. Лікарі дають надію, що з цього кола вдасться вирватися.

Крім оперативного втручання треба спробувати препарат Цидофовір. Ліки дуже дорогі, їх вартість близько 900 євро за 1 флакон, придбати його можна тільки за кордоном. Цей препарат зарекомендував себе як ефективний при лікуванні папідломатозу гортані. Бабуся сподівається, що знайдеться добра людина, яка допоможе придбати ліки для Валічки.

«Моя Валюшка» - тільки так називає свою дворічну внучку бабуся Валентина і додає: «Ми з нею одне ціле». «А донька, мама дівчинки?» - запитаєте ви. Мама є, але вона не цікавиться долею Валюши, жінку позбавили материнських прав. Мама приходить додому тільки коли дівчинка з бабусею на лікуванні в Києві. Тато з родиною не живе. 

Дівчинці дуже потрібна допомога. Бабуся відчайдушно бореться за внучку, але самі вони не впораються з цією бідою. Бабуся - соціальний працівник в територіальному центрі, зарплата в неї маленька. Їм можна допомогти молитвами, коштами, підтримкою у Києві та у Рівному. 

Телефони:
Бабуся Валентина Мирон 098 525 47 46 
Координатор Мар’яна Рева 098 45 26 916 

Адреса: м. Рівне, вул. Павлюченка.

Реквізити для допомоги:
БФ "Скарбниця Надії"
ЗКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - Добровільна пожертвa для Валентини Михайлової.

Дівчинка хрещена в УПЦ з іменем Валентина. Просимо молитв.

poryatunok.at.ua


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

Бабуся вже декілька років бореться за життя онучки, дуже потрібна допомога!

Щоб дитина не задихнулась, їй майже з народження двічі на місяць роблять операції на гортані. Шанс повернутись до нормального дихання може дати використання препарату Цидофовір  вартістю 900 євро за 1 флакон. Рубрики: Милосердя | Події на часі | Милосердя |

1801 переглядів / Коментарів: 0


Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru